Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z zażenowaniem  przyznaję się, że też źle zagłosowałem, bo : Chcę wszędzie kwadratowe (mogą być z zaokrąglone) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opaliłem też dzisiaj system "podbijania" wątków, w których coś się dzieje (czyli jest duże zagęszczenie interakcji w krótkim okresie czasu). One się tam pojawiają i jak ruch opadnie, to znikają. Działa to całkiem dobrze.

image.png

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

awatary kwadratowe to jakaś opcja

awatary okrągłe to też jakaś opcja

awatary kwadratowe z zaokrąglonymi rogami to też opcja - kompromisowa

natomiast awatary kwadratowe na jednej stronie a okrągłe na innej to nie opcja kompromisowa tylko niespójność designu :P

Edytowane przez szuu
  • Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątek popularny ma to do siebie że jest... popularny więc i tak będzie na szczycie listy. Myślę że wystarczy samo logo "POPULARNY" w liście tematów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, szuu napisał:

natomiast awatary kwadratowe na jednej stronie a kwadratowe na innej to nie opcja kompromisowa tylko niespójność designu :P

Powiedzmy, że podciągnę to pod zasady użytku. Jeżeli coś jest małe, mniej czytelne, to ma formę X, jeżeli większe niż ileś tam pikseli, to ma formę pełną, czyli Y. :P

W tym wypadku:

• mały: okrągły
  • średni: prawie-okrągły
  • duży: kwadratowy (full screen)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko kwadratowe , ale ankietowani już się wypowiedzieli więc pewnie tak zostanie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Adam_Jesion napisał:
  • mały: okrągły
  • średni: prawie-okrągły
  • duży: kwadratowy (full screen)

Sorry, że się czepiam, ale który jest większy? :)

awatar.png.7af3fd20a1d8e9354f9a25178ad57782.png

Nie żebym miał coś przeciwko, tak tylko zauważyłem niezgodność :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo, że zawsze wolałem kwadratowe awatary, to w tym wypadku bardziej spodobały mi się okrągłe. W moim odczuciu znacznie odciążały wygląd strony. (Taki mały awatar a tyle zmienia. O.o )

Kompromis to chyba było najlepsze wyjście, skoro jest tu taki podział zdań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja niestety z osobistych względów jestem rozczarowany przesiadką astropolis. Od dłuższego czasu prawie wyłącznie wchodzę na portal ze smartfona. Nigdy nie miałem wcześniej problemów z wyświetlaniem zawartości i pisaniem postów z telefonu. Ale niestety od czasu przesiadki po kilku sekundach okno przeglądarki zamyka mi się samoczynnie. Nie sądzę, żeby parametry smartfona to powodowały (Nokia Lumia 1020 WP8.1). Jest to właściwie jedyna strona, która u mnie się wykrzacza po włączeniu. Może jest jakiś powód, że obecne astropolis nie lubi się z Windows Phone? Niestety system jest już trochę egzotyczny... Ale, podkreślam to raz jeszcze, jest to jedyna strona, która u mnie tak się zachowuje.

Edit. Już doczytałem na 19. stronie, że prace nad wersją mobilną trwają. Trzymam kciuki.

Edytowane przez Lampka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

... zaczynam doceniać filtry na kategoriach ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podsumowując, kwadratowe avatary to zupełna wolność wybory czego dowodem jest mój obecny avatar :D każdy może mieć jakiego che.

• Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego nie można edytować postu sprzed kilku dni ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, HAMAL napisał:

Podsumowując, kwadratowe avatary to zupełna wolność wybory czego dowodem jest mój obecny avatar :D każdy może mieć jakiego che.

To nie wolność, to bunt. Jak były okrągłe to walczyłeś o kwadratowe. Jak zrobiłem kwadratowe to ty zrobiłeś sobie okrągły. Że też ci się chce tak buntować :)

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz bunt :glasses: raczej chęć pokazania że można, jeśli komuś zależy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W poprzedniej wersji Astropolis była lista wszystkich użytkowników forum, można ich było ułożyć np. alfabetycznie żeby kogoś rzadziej goszczącego odszukać. Jest teraz coś takiego bo nie mogę namierzyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
26 minut temu, zbyszekzz napisał:

W poprzedniej wersji Astropolis była lista wszystkich użytkowników forum, można ich było ułożyć np. alfabetycznie żeby kogoś rzadziej goszczącego odszukać. Jest teraz coś takiego bo nie mogę namierzyć?

Kliknij na górze po prawej na Szukaj, z lewej się rozwinie - Ten temat - strzałka i na dole Użytkownicy. Znajdziesz po nawet pierwszej literce.

Edytowane przez JacekE
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie koniecznie tak bardzo lubię tapatalka, a jest bardzo praktycznie na tablecie, pod kołdrą...

Więc: Macie plan reaktywowania tapatalka? 

Pozdrawiam serdecznie, i dziękuję za Waszą pracę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od momentu kiedy mamy nowe Astropolis przestałem otrzymywać na maila powiadomienia o nowych postach w tematach które obserwuję...

Nie wiem co mam zrobić aby było jak dawniej, bo w ustawieniach powiadomień mam chyba wszystko ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, AdamK napisał:

Od momentu kiedy mamy nowe Astropolis przestałem otrzymywać na maila powiadomienia o nowych postach w tematach które obserwuję...

Nie wiem co mam zrobić aby było jak dawniej, bo w ustawieniach powiadomień mam chyba wszystko ok.

Może informacje o obserwowanych uprzednio tematach się nie zachowały? Na nowym forum spróbowałeś coś obserwować? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, MateuszW napisał:

Może informacje o obserwowanych uprzednio tematach się nie zachowały? Na nowym forum spróbowałeś coś obserwować? 

Obserwuję np. ten wątek, ale powiadomienia o Twoim poście nie otrzymałem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta