Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Piotr4d napisał:

To teraz mam 957 pkt. Daj mi "Sad" i zobaczymy co się stanie.

Eksperyment zakończony :)

Like, Dziękuję i Haha dodają punkt, natomiast Confused i Sad nie robią nic.

Chciałbym się przy okazji dowiedzieć, jak uważacie, co dokładnie znaczy która reakcja? Bo mam wątpliwości. Jakąś oficjalną legendę, poradnik zrobić? :)

Przede wszystkim co to znaczy Dziękuję? To się daje komuś, kto mi pomógł? Jak rozwiązał mój problem? Jeszcze jaki przypadek?

Co to jest Haha? Poza działem dowcipów gdzie to się nadaje? To znaczy, że ktoś napisał coś głupiego, fajnego, czy jakiego?

Rozumiem, że Confused traktujemy jako "zdezorientowany, zmieszany"? Bo to może być jeszcze np zażenowany, a to już zupełnie co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotr4d napisał:

No i wiemy "Sad" odejmuje pkt. teraz mam 956.

 

Hmmmm. Tak myślę, że to może mieć też nieprzewidziane złe skutki.

Załóżmy, że na forum wchodzi typowy troll z jakąś bzdurną teorią. Wyrażasz swoją krytykę i dajesz mu "sady". On w odwecie wyświetla każdy twój napisany post i do każdego dowala "sada"... I można w ten sposób stracić wszystkie "dziękuję", na które zapracowałeś.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, chyba duzo osób to teraz testuje i punkty "prestizu" lataja Piotrkowi w jedna i w drugą :)

 

Ja bym zrobił tak:

- Pucharek - coś co nam sie baaardzo podoba +2

- serducho - zwykły lajk +1

- heheszki - wywalić, do niczego nie potrzebne

- confused - zmieszanie, jakaś kontrowersyjna treść 0

- sad - nie podoba nam się -1

 

Co do korzystania z Forum w czasie robienia zdjęć. Litości, zorganizuj sobie jakąś lornetkę czy mały teleskopik, zamiast patrzeć w ekran. Daj odpocząć umysłowi od netu i cywilizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marek_N napisał:

 

Dzięki, czyli to tylko dla userów lepszego sortu :D 

 

U mnie jest jedynie przycisk "Edycja profilu"

To nie sprawiedliwe, ja też chcę mieć grafikę w tle, foch, foch, foch...

Dziwne cytowałem Pawła, a tekst jest przypisany dla Marek_N

edit: OK pokręciłem z cytowaniem

Edytowane przez Piotr4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem teraz że w końcu jest https i nawiązuje połączenie bezpiecznie. Tak przynajmniej jest na większości stron astropoli.pl W części tematów jednak kłódka się nie zamyka i część zawartości nie została przesłana w sposób bezpieczny. Myślę że dotyczy to obrazków hostowanych na innych serwerach.

 

A w ogóle po co komu ten ranking? Coś takiego jest dobre dla nastolatek i nastolatków, którzy chcą się dowartościować w internecie zbieraniem lajków pod zdjęciem. Nie mówię że ocenianie postów jest złe ale ten ranking jakoś do mnie nie przemawia. Napisałem w edycji aby nie pisać postów jeden pod drugim.

 

Edytowane przez jakub880
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marek_N napisał:

 

Czasami napisze cos na poziomie, wiec można sie pomylić :D

hehe - Paweł napisze czy Marek napisze? :-D

 

Swoją drogą można też fajnie tagować użytkowników (@ i nazwa usera) ale zastanawia mnie co to jest te wyróżnianie postów (tak jakby na lekko złoto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pav1007 napisał:

 

Jak wejdziesz w swój profil to masz przycisk na tle "Grafika tła" i tam wybierasz obraz :-)

 

Również jestem za kwadratowymi awatarami.

 

przy okazji @Adam_Jesion ciężko jest pociąć cytat na mniejsze i odnosić się do poszczególnych wypowiedzi. W źródle dokumentu jest kod html a poprzednio był, prosty jak konstrukcja cepa, BBCode. W htmlu też sobie poradzę, ale sądzę, że inni mogą mieć problem. Da radę zmienić na BBCode?

 

Chodzi o to by nie było ogromnych cytatów.

 

A nie prościej zaznaczyć kursorem sobie jakiś tekst (jeszcze przed pisaniem)? Pojawia się wtedy mała chmurka "cytuj". Koniec krojenia cytatów :D

PS. Ty jesteś moderatorem i masz html - inni przecież nie mają.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.