Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Iluvatar napisał:

Nie licząc powolnego ładowania, to przeszkadza mi aktualna zasada działania statusów. Po kliknięciu otwiera się nowe okno w profilu osoby, która zaczęła status. Rozwijanie odpowiedzi z poprzedniej wersji uważam za wygodniejsze. O ile da się to w ogóle zrobić.

 

Z jednej strony IPB fajnie rozbudowało profile i statusy, z drugiej faktycznie trochę to boli - szczególnie, jak się przyzwyczailiśmy do starych. Przypominam jednak, że jak je wdrażałem, to w ogóle rzadko kto uważał, że mają sens. Niestety bez kolejnej inwestycji w roboczogodziny programisty nie jestem w stanie tego sam zmodyfikować. Jak skończę prace nad stabilizacją i porządkowaniem tego, co mamy (ze dwa dni jeszcze potrzebne), to będę miał czas spokojnie przemyśleć zmiany (także w statusach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HAMAL napisał:

A Ty znowu na litość wszystkich :P OK, ale pamiętaj... obieecałeeś :D;) 

 

Mam prawo się wkurzyć - nie? :D Poza tym, nie myślę już logicznie, więc nie sugeruj się.

 

Ja tu na deszczu, wilki jakieś, walczę z cholernym serwerem, który się zapycha drugiego dnia (a miał być taki piękny, kolorowy, amerykański), a ty mi referendum o białość bieli chcesz organizować. Kurde...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzędziel napisał:

Przeglądając swoje wątki zauważyłem, że 80% zamieszczonych tam zdjęć się nie da otworzyć. Czy mam rozumieć, że są utracone, czy może jest sposób na ich otwarcie?

 

Nie, cały czas zdjęcia się indeksują. Trwa to dłużej, niż się spodziewałem. Nic nie zostało utracone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Paether napisał:

Docelowo widziałbym jednak wyróżnione wątki na górze strony. Po to są wyróżnione. Proponuję nieco inną, "wąską" formę. 

Wtedy na przeciętnym monitorze 1366x768 wyglądałoby to jakoś tak:

 

polis3.jpg.

 

To by był złoty środek :) bo w sumie Astrowizja ma wtedy gdzie się wybić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dziki napisał:

Kurczę przeszukałem wątek pod hasłem "kolor" i nie znalazłem odpowiedzi na pytanko, które sobie zadaję: czy można w ustawieniach zmienić indywidualnie wyświetlany kolor tła?

Może ktoś wie i podpowie, żeby Jesionowi zupa nie wystygła ;)

 

 

Zupę już zjadłem. Teraz idę zjeść kanapkę i zrobić prezentację na jutro. :D Życie przedsiębiorcy... jego mać.

 

Tło jest już trochę ciemniejsze. Wersja VAMIPIRE DARK AGES pojawi się soon.

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na mapę użytkowników i na początku się zdziwiłem, bo była  jakaś taka szara i wyblakła. Ale postanowiłem zmniejszyć skalę i okazało się, że kolory są takie niewyraźne, bo mapka pokazuje, gdzie jest widno, a gdzie ciemno. I to jest fajne. Fajnie też, że można sobie wybrać różne odwzorowania mapy. Lecz nie podoba mi się, że widzę tylko swoją lokalizację i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Paether napisał:

Docelowo widziałbym jednak wyróżnione wątki na górze strony. Po to są wyróżnione. Proponuję nieco inną, "wąską" formę. 

Wtedy na przeciętnym monitorze 1366x768 wyglądałoby to jakoś tak:

 

Fajnie się rysuje obrazki w photoshopie - nie? Też tak lubię :D 

  • Lubię 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, majer napisał:

Zajrzałem na mapę użytkowników i na początku się zdziwiłem, bo była  jakaś taka szara i wyblakła. Ale postanowiłem zmniejszyć skalę i okazało się, że kolory są takie niewyraźne, bo mapka pokazuje, gdzie jest widno, a gdzie ciemno. I to jest fajne. Fajnie też, że można sobie wybrać różne odwzorowania mapy. Lecz nie podoba mi się, że widzę tylko swoją lokalizację i nic więcej.

 

Nie widzisz tego w ten sposób? Pewnie znowu uprawnienia. Ale to już jutro.

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Adam_Jesion napisał:

 

Fajnie się rysuje obrazki w photoshopie - nie? Też tak lubię :D 

 

Przepraszam, już nie będę :P

 

4 minuty temu, majer napisał:

Zajrzałem na mapę użytkowników i na początku się zdziwiłem, bo była  jakaś taka szara i wyblakła. Ale postanowiłem zmniejszyć skalę i okazało się, że kolory są takie niewyraźne, bo mapka pokazuje, gdzie jest widno, a gdzie ciemno. I to jest fajne. Fajnie też, że można sobie wybrać różne odwzorowania mapy. Lecz nie podoba mi się, że widzę tylko swoją lokalizację i nic więcej.

 

Gdy wejdziesz na mapę z tego linku - https://astropolis.pl/membermap/ wyświetla Ci wszystkich zaznaczonych. Jest też na górnym pasku pod przyciskiem "Member Map". Gdy wchodzisz z własnego profilu pokazuje Tylko Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.