Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, kwadratowe awatary to ruch w dobrym kierunku. Okrągłe mile zmiękczały (uartystyczniały) portal ale ubytek informacji był zbyt irytujący nawet za taką cenę.

 

Natomiast ja też dołączę do "lizusów". Od zawsze oglądam AP z białym tłem, jasność monitora mam jaką mam i teraz też wytrzymuję to, a funkcjonowanie uważam za dobre (odkąd Jesion trochę przyspieszył działanie). Lista kategorii po prawej jest rozwiązaniem ciut lepszym niż ówczesna (marnująca ekran od góry).

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ekolog napisał:

Lista kategorii po prawej jest rozwiązaniem ciut lepszym niż ówczesna (marnująca ekran od góry).

Do tego proszę żebyście się nie przywiązywali. Kategorie będą rozwiązane zupełnie inaczej (gwarantuję, że lepiej i mniej inwazyjnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam_Jesion napisał:

Też mi się podobały okrągłe, ale ich oponenci "głośniej krzyczą" ;)

Owszem, ładne były, ale może gdzie indziej coś zaokrąglonego wymyślisz? Albo jakieś tło cycóś takiego.

 

Pewnym kompromisem byłyby może nadal okrągłe na liście ale przy postach kwadratowe?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, HAMAL napisał:

Lizus :P

Jeśli lizusostwem jest szacunek dla ludzi, którzy coś dla nas robią by nam było (jako społeczeństwu) lepiej - to tak, jestem lizusem :-)


Dostajemy zajebistą platformę do komunikacji, prezentacji własnych prac (niekiedy o bardzo dużej zajętości). Platforma jest nowoczesna i budowana w dużej mierze przez społeczność - przez nasze pomysły. Sądzę, że ogrom for internetowych (nie tylko astro) opiera się na zasadzie "adminowi się podoba to tak ma być, inaczej spierdzielać" - tutaj podejście jest inne. Wiadomo, że nie wszystkie nasze fanaberie (dziwne i dziwniejsze) zostaną zrealizowane, ale trzeba wyśrodkować to co można, to co się podoba i to co musi być - ot taki konfucjański złoty środek.

 

Jestem pełen podziwu, że ludziom (czyt. Adamowi) chce się to jeszcze zmieniać - by nam (użytkownikom) było coraz lepiej i żebyśmy podążali za ogólnoświatową technologiczną zmianą (wiem - która nie zawsze jest dobra, ale zmiany się nie zatrzyma). Są fora, które z nowymi rozwiązaniami nie są za pan brat - ja wolę te "nowsze" :-). Jestem trochę geekiem technologicznym i gadżeciarzem - może dlatego tu mi się podoba.

 

tyle ode mnie i czekam na beleczkę "Astrowizji" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja żartuję :) nie wiem czemu co napisze zaraz jest brane tak dosłownie :P

 

Znowu okrągłe :grin: ale chyba mi w kółku nawet łaniej :D

 

Adam, da radę statusy dać na górę?

 

Ja Forum traktuję w formie luźnej rozmowy i żartów przy ognisku a nie loży nestorów z prelekcjami.

Edytowane przez HAMAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.