Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paether napisał:

Dobrze rozumiem? Głosowanie za pomocą zewnętrznej aplikacji?

Będę testował czy ten moduł ankiety co @Adam_Jesion wrzucił nada się do Astrowizji.

 

Tymczasem Panowie Admini i Właściciele - Jak wiecie ankieta Astrowizji jest specyficzna - czy (w razie czego, gdyby ten moduł się nie nadał) jest opcja ustawienia ankiety forumowej tak by NIE MOŻNA było podejrzeć głosów przed oddaniem (tak jak ostatnio)?

Temat dość pilny, bo w poniedziałek ruszy głosowanie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, HAMAL napisał:

:g:przecież kliknąłem "wszędzie kwadratowe" pokazało że jest nas 16 %, teraz to już 9% ankietujacych

No co w tym dziwnego? Bo nie rozumiem kontekstu zdziwienia. Jak na 100 osób zagłosuje 99 na opcję pierwszą, to ty będziesz miłą 1%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pav1007 napisał:

To ja bym poprosił o taką modyfikację. Wolę się przygotować i nie chciałbym robić tego tuż przed wystawieniem ankiety (gdyby to była forumowa)

Trzeba to potrenować. Załóż w Astrowizji testowy wątek i zobacz, jak to działa na nowym mechanizmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adam_Jesion napisał:

No co w tym dziwnego? Bo nie rozumiem kontekstu zdziwienia. Jak na 100 osób zagłosuje 99 na opcję pierwszą, to ty będziesz miłą 1%.

Już tłumaczę :)

 

Wkleiłeś grafikę z podświetlonym na żółto "Wybieram kompromis" pewnie dlatego że Ty tak głosowałeś, ale nad obrazkiem wspomniałeś o mnie i każdy by pomyślał, ja też pomyślałem, że to ja tak głos oddałem, choć byłem pewny że wybrałem kwadraty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, HAMAL napisał:

Już tłumaczę :)

 

Wkleiłeś grafikę z podświetlonym na żółto "Wybieram kompromis" pewnie dlatego że Ty tak głosowałeś, ale nad obrazkiem wspomniałeś o mnie i każdy by pomyślał, ja też pomyślałem, że to ja tak głos oddałem, choć byłem pewny że wybrałem kwadraty :) 

A, ok. Teraz rozumiem. Tak, to mój screenshot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awatary kwadratowe to jakaś opcja

awatary okrągłe to też jakaś opcja

awatary kwadratowe z zaokrąglonymi rogami to też opcja - kompromisowa

natomiast awatary kwadratowe na jednej stronie a okrągłe na innej to nie opcja kompromisowa tylko niespójność designu :P

 

Edytowane przez szuu
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szuu napisał:

natomiast awatary kwadratowe na jednej stronie a kwadratowe na innej to nie opcja kompromisowa tylko niespójność designu :P

 

Powiedzmy, że podciągnę to pod zasady użytku. Jeżeli coś jest małe, mniej czytelne, to ma formę X, jeżeli większe niż ileś tam pikseli, to ma formę pełną, czyli Y. :P

W tym wypadku:

  • mały: okrągły
  • średni: prawie-okrągły
  • duży: kwadratowy (full screen)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że zawsze wolałem kwadratowe awatary, to w tym wypadku bardziej spodobały mi się okrągłe. W moim odczuciu znacznie odciążały wygląd strony. (Taki mały awatar a tyle zmienia. O.o )

Kompromis to chyba było najlepsze wyjście, skoro jest tu taki podział zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z osobistych względów jestem rozczarowany przesiadką astropolis. Od dłuższego czasu prawie wyłącznie wchodzę na portal ze smartfona. Nigdy nie miałem wcześniej problemów z wyświetlaniem zawartości i pisaniem postów z telefonu. Ale niestety od czasu przesiadki po kilku sekundach okno przeglądarki zamyka mi się samoczynnie. Nie sądzę, żeby parametry smartfona to powodowały (Nokia Lumia 1020 WP8.1). Jest to właściwie jedyna strona, która u mnie się wykrzacza po włączeniu. Może jest jakiś powód, że obecne astropolis nie lubi się z Windows Phone? Niestety system jest już trochę egzotyczny... Ale, podkreślam to raz jeszcze, jest to jedyna strona, która u mnie tak się zachowuje.

Edit. Już doczytałem na 19. stronie, że prace nad wersją mobilną trwają. Trzymam kciuki.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HAMAL napisał:

Podsumowując, kwadratowe avatary to zupełna wolność wybory czego dowodem jest mój obecny avatar :D każdy może mieć jakiego che.

 

 

To nie wolność, to bunt. Jak były okrągłe to walczyłeś o kwadratowe. Jak zrobiłem kwadratowe to ty zrobiłeś sobie okrągły. Że też ci się chce tak buntować :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.