Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, zbyszekzz napisał:

W poprzedniej wersji Astropolis była lista wszystkich użytkowników forum, można ich było ułożyć np. alfabetycznie żeby kogoś rzadziej goszczącego odszukać. Jest teraz coś takiego bo nie mogę namierzyć?

Kliknij na górze po prawej na Szukaj, z lewej się rozwinie - Ten temat - strzałka i na dole Użytkownicy. Znajdziesz po nawet pierwszej literce.

Edytowane przez JacekE
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamK napisał:

Od momentu kiedy mamy nowe Astropolis przestałem otrzymywać na maila powiadomienia o nowych postach w tematach które obserwuję...

Nie wiem co mam zrobić aby było jak dawniej, bo w ustawieniach powiadomień mam chyba wszystko ok.

Może informacje o obserwowanych uprzednio tematach się nie zachowały? Na nowym forum spróbowałeś coś obserwować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

This page isn’t working

astropolis.pl is currently unable to handle this request.

 

Browse -> Forums podobnie jak strona główna i kicha na wszystkich przeglądarkach, już myślałem że forum padło ale udaje się tylnymi drzwiami dostać, coś u mnie czy może ...

 

Pozdrawiam

 

HTTP ERROR 500 już ok. ... nie nie jest ok :) za każdym razem nie będę kasował cache przeglądarki ktoś wie jak to poprawnie ułożyć?

Edytowane przez Tomek_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ponawiam pytanie o Tapatalka.. wersja na telefon jest warta przemilczenia

2) Czy można jakoś wyłączyć wykrywanie urządzenia, z którego się loguję. Przychodzą maile, o treści:

 

"Witaj bujarek,

Zalogowałeś się właśnie z urządzenia, którego wcześniej nie używałeś.
 

Urządzenie
Windows Windows
Przeglądarka
 MSIE MSIE

"

Takich maili przyszło już kilka, mimo, że loguję się z tego samego komputera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/19/2017 at 9:27 PM, Tomek_P said:
 

HTTP ERROR 500 już ok. ... nie nie jest ok :) za każdym razem nie będę kasował cache przeglądarki ktoś wie jak to poprawnie ułożyć?

 

chyba lepiej działa jak się wylogujesz.

w ogóle niezalogowani mają czasem lepiej, na przykład wczoraj mogli oglądać rozkład głosów w aktualnym głosowaniu astrowizji, choć nie mogli głosować.

ale dzisiaj niezalogowanym astrowizja w ogóle się nie wyświetla, to też nie jest rozwiązanie problemu bo chyba nie chcemy ukrywać faktu istnienia takiego konkursu :)

 

 

13 hours ago, bujarek said:

Zalogowałeś się właśnie z urządzenia, którego wcześniej nie używałeś.

[...]

Takich maili przyszło już kilka, mimo, że loguję się z tego samego komputera.

 

też tak mam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szuu napisał:

w ogóle niezalogowani mają czasem lepiej, na przykład wczoraj mogli oglądać rozkład głosów w aktualnym głosowaniu astrowizji, choć nie mogli głosować.

ale dzisiaj niezalogowanym astrowizja w ogóle się nie wyświetla, to też nie jest rozwiązanie problemu bo chyba nie chcemy ukrywać faktu istnienia takiego konkursu

@szuu wyłączenie widzialności wątków astrowizji jest spowodowane pierwszym zdaniem, które napisałeś. Na chwilę obecną nie mamy czasu na eksperymentu z ustawieniami ankiet, bo głosowanie już trwa. Jak tylko się skończy to wątki będą odblokowane dla niezalogowanych - na chwilę obecną to jedyne rozwiązanie.

 

Jest nowe forum i nie znamy jeszcze (ja nie znam) go do końca - nie wiem jakie funkcjonalności co oferuje.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się z linka z ulubionych czy wpisujesz astropolis.pl? Jeśli to pierwsze, to ... zrób to drugie :) Ewentualnie ciacha wyczyść, a jak nie chcesz tego robić to odpal kartę incognito i tam się zaloguj - jak nadal będzie problem, to pewnie Adam będzie musiał interweniować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 08:04, bujarek napisał:

1) Ponawiam pytanie o Tapatalka.. wersja na telefon jest warta przemilczenia

2) Czy można jakoś wyłączyć wykrywanie urządzenia, z którego się loguję. Przychodzą maile, o treści:

 

"Witaj bujarek,

Zalogowałeś się właśnie z urządzenia, którego wcześniej nie używałeś.
 

Urządzenie
Windows Windows
Przeglądarka
 MSIE MSIE

"

Takich maili przyszło już kilka, mimo, że loguję się z tego samego komputera.

 

Ad 1. Używam wersji mobilnej codziennie i bardzo ją lubię. Podejrzewam, że występują różnice w zależności od telefonu. Tak jak pisałem, mobile będzie rozwijany równolegle, ale z mniejszym priorytetem.

 

Ad. Można to wyłączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Adam_Jesion said:

Sprawdźcie czy na pewno w czasie logowania macie zaznaczoną opcję "zapamiętaj mnie". Zidentyfikowaliśmy bug'a - musi być to włączone. Czekamy na update silnika.

Wykasowałem cache i hasła zalogowałem się z zaznaczoną opcją i du...żej poprawwy nie było.

Edytowane przez _vk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _vk_ napisał:

Po zalogowaniu strona startowa astopolis jest cała biała. Wiecie co jest nie tak. Proszę o przeniesienie wpisu i rozwiązanie problemu lub info co po mojej stronie może być nie tak.  

Z tego co widzę, używasz bardzo starej wersji Chrome (nawet 32, przy aktualnej 59). Być może tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 08:04, bujarek napisał:

1) Ponawiam pytanie o Tapatalka.. wersja na telefon jest warta przemilczenia

2) Czy można jakoś wyłączyć wykrywanie urządzenia, z którego się loguję. Przychodzą maile, o treści:

 

"Witaj bujarek,

Zalogowałeś się właśnie z urządzenia, którego wcześniej nie używałeś.
 

Urządzenie
Windows Windows
Przeglądarka
 MSIE MSIE

"

Takich maili przyszło już kilka, mimo, że loguję się z tego samego komputera.

 

Witam,

Ja dostałem podobnego maila mimo iż prawie codziennie od roku loguję się z tego samego komputera i miejsca:

 

"Witaj dj_peterka, Zalogowałeś się właśnie z urządzenia, którego wcześniej nie używałeś.

Urządzenie         Macintosh   Przeglądarka         Safari   Szacowana lokalizacja*     Krasne, Subcarpathian Voivodeship, 36-007
* Te dane są dostarczane jedynie w celach informacyjnych i nie gwarantujemy ich poprawności. Jeśli to ty użyłeś nowego urządzenia, zignoruj tę wiadomość e-mail. Jeżeli nie rozpoznajesz tego urządzenia - natychmiast zabezpiecz swoje konto. Przejrzyj aktywność i zabezpiecz konto"

 

Urządzenie i system się zgadzają, ale lokalizacja jest od czapy. Moja firma ma serwery w kilku krajach. Bardziej wymierne byłoby wysyłanie numeru IP urządzenia z którego się logujemy - tak robią fora i sklepy netowe np. przy aktywacji konta aby ostrzegać użytkowników, że nie są anonimowi i ich adres jest znany gdyby chcieli łamać reguły. Także wysyłając zapytania przez formularze kontaktowe dostaję  podobne informacje o tym, że nie jestem anonimowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.