Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6/19/2017 o 21:27, Tomek_P napisał:
 

This page isn’t working

astropolis.pl is currently unable to handle this request.

 

Browse -> Forums podobnie jak strona główna i kicha na wszystkich przeglądarkach, już myślałem że forum padło ale udaje się tylnymi drzwiami dostać, coś u mnie czy może ...

 

Pozdrawiam

 

HTTP ERROR 500 już ok. ... nie nie jest ok :) za każdym razem nie będę kasował cache przeglądarki ktoś wie jak to poprawnie ułożyć?

 

 

Działa, ludzie działa.

Make Astropolis great again. ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gbk napisał:

343 Użytkowników było Online w ostatnich 24 godzinach 
Najwięcej użytkowników w ciągu 24 godzin było 348, ostatnio 3 godziny temu.

Coś mi tu chyba nie pasuję :ermm:

Wszystko jest w porządku. Po prostu co chwila pada rekord (to dobre). Ostatnio 3 godziny temu (zliczając 24h wstecz) było 348 kont online. Teraz, licząc wstecz 24h jest 343. Co tu jest dziwnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pav1007 napisał:

Jest problem z ilością wyświetleń tematu. Np. w astrowizji mam 3 odpowiedzi i 0 wyświetleń.

image.png

Wszystko jest w porządku. Jednym z elementów poważnej optymalizacji ilości queries do bazy danych jest keszowanie. Liczniki odsłon przeliczane są co jakiś interwał czasu.

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krzychoo226 napisał:

Sorry jeżeli już był poruszany ten temat, nie chce mi się przebijać przez 25 stron :) Będzie jakiś update czcionki? Obecnie polskie znaki są cokolwiek koślawe na linuxie.

Nie był, nikt nie zgłaszał takiego problemu. Sprawdzę dzisiaj na Linuxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Krzychoo226 said:

Sorry jeżeli już był poruszany ten temat, nie chce mi się przebijać przez 25 stron :) Będzie jakiś update czcionki? Obecnie polskie znaki są cokolwiek koślawe na linuxie.

nie wiem czy to ma coś wspólnego z twoją sytuacją ale u mnie też były koślawe, jednak okazało sie że to dlatego, że miałem czcionkę "Roboto" zainstalowaną tylko częściowo (tylko odmianę cienką). nie mając innych wariantów czcionki przeglądarka wyświetlała wszędzie to cienkie, co przy małych literkach było nieczytelne. pomogło pełne zainstalowanie czcionki - alternatywnie pewnie mogłem ją zupełnie wywalić i wtedy byłaby wyświetlana wersja z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam_Jesion napisał:

Wszystko jest w porządku. Po prostu co chwila pada rekord (to dobre). Ostatnio 3 godziny temu (zliczając 24h wstecz) było 348 kont online. Teraz, licząc wstecz 24h jest 343. Co tu jest dziwnego? 

W sensie zrozumiałem to tak, że 3 godziny temu było więcej użytkowników niż w ciągu ostatnich 24 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę a jednocześnie dopytać o jeden problem jaki teraz dostrzegłem. Wcześniej prześledziłem cały wątek, ale teraz już nie kojarzę czy był poruszany. Zauważyłem, że e-mail jaki mam przypisany obecnie do konta to dawno przeze mnie nieużywany, nieaktualny stary adres, który jednak kiedyś wykorzystałem przy rejestracji. Czy to nie jest jakimś błędem przy aktualizacji forum, że obecny mail został zmieniony na wcześniej używany? Ja to zauważyłem, ale być może więcej użytkowników ma teraz błędnie ustawiony jakiś inny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba_mar napisał:

Chciałbym zwrócić uwagę a jednocześnie dopytać o jeden problem jaki teraz dostrzegłem. Wcześniej prześledziłem cały wątek, ale teraz już nie kojarzę czy był poruszany. Zauważyłem, że e-mail jaki mam przypisany obecnie do konta to dawno przeze mnie nieużywany, nieaktualny stary adres, który jednak kiedyś wykorzystałem przy rejestracji. Czy to nie jest jakimś błędem przy aktualizacji forum, że obecny mail został zmieniony na wcześniej używany? Ja to zauważyłem, ale być może więcej użytkowników ma teraz błędnie ustawiony jakiś inny.

 

W bazie przy koncie jest 1 email. System nie zna poprzedniego. Oczywiście zawsze można go sobie zmienić (i nawet powinno - żeby był aktualny, choćby do odzyskania konta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.