Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ustawianiu otrzymywania powiadomień z forum jest drobna literówka "nowtyfikacje".

 

A druga sprawa... Pewnie Daniel Paether będzie się smiał, ale pokazuje mi logowania z urządzeń w Sosnowcu i Krakowie... Nie jest to prawda! Od czego to zależy? :( W Krakowie nie bywałem ostatnio a w Sosnowcu tym bardziej!

595a1dac4043c_Zrzutekranu2017-07-03o12_30_27.thumb.png.fdde68ad3968e081c04f9b55d1e40969.png

  • Lubię 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, polaris napisał:

Nie mogę znaleźć opcji ustawienia otrzymywania informacji mailowej o nowym PW. Jest coś takiego?

Klikasz na swój nick w prawym górnym rogu => Ustawienia Konta => Ustawienia powiadomień (po prawej stronie) i ustawiasz tak, jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 29.06.2017 o 14:21, Adam_Jesion napisał:

Wszystko jest w porządku. Po prostu co chwila pada rekord (to dobre). Ostatnio 3 godziny temu (zliczając 24h wstecz) było 348 kont online. Teraz, licząc wstecz 24h jest 343. Co tu jest dziwnego? 

 

Jednak "rekord" (Najwięcej użytkowników w ciągu 1 godziny) się automatycznie zeruje. Chyba co tydzień ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Proszę o złagodzenie obostrzeń dotyczących sygnaturki - liczba odnośników. Teraz można mieć tylko 1, a chciałbym zachować swoje obecne (potencjalnie przydatne dla czytelników): do swoich astroprogramów (darmowych), galerii na Astrobin i 3 tematów (na AP) o swoich dokonaniach ATM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2017 o 21:55, Gość polaris napisał:

Niestety, mam takie ustawienia i maile nie przychodzą.

Widzę, że nie jestem jedyny, który nie otrzymuje powiadomień mailowych. Więc może jest coś na rzeczy...?

Prosiłem już kiedyś o pomoc w tej sprawie w tym wątku, ostatnio również w osobnym, ale do tej pory nie udało mi się "poruszyć skały".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pav1007 napisał:

@Adam_Jesion Powiedz mi, czy jest jakakolwiek szansa na jakieś oznaczenie wątków w których się pisało? W poprzedniej wersji forum był znacznik o tym informujący.

P.

A do czego Ci to potrzebne? Pytam, żeby Ci odpowiedzieć, "jak to zrobić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adam_Jesion napisał:

A do czego Ci to potrzebne? Pytam, żeby Ci odpowiedzieć, "jak to zrobić".

Żeby zobaczyć czy w wątkach w których się udzielałem są odpowiedzi. Po pewnym czasie najnormalniej nie pamiętam w których coś pisałem a w których nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.