Skocz do zawartości

Nowe Astropolis a.d. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Blondas napisał:

Po dłuższym czasie wznowię problem Tapatalk, dla wielu pewnie pikuś, ale dla innych wielu to najczęstszy sposób uczestniczenia w forach, czy wróci plugin?

No tak, bo obecnie użytkownicy starszych telefonów nie są w stanie używać forum przez przeglądarkę, a tapatalk, czyli jedyna opcja nie działa... Znaczy się jest druga opcja, którą ja zastosowałem - zmieniłem telefon :) Ale to nie powinno być traktowane jako jedyne dostępne rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondas napisał:

Po dłuższym czasie wznowię problem Tapatalk, dla wielu pewnie pikuś, ale dla innych wielu to najczęstszy sposób uczestniczenia w forach, czy wróci plugin?

TapaTalk to jest obce ciało, obca firma. Oddajemy jej wszystkie dane, prywatność, etc. Cholera wie, komu to potem sprzedadzą ;) 

Z jakiego telefonu korzystasz? Wersja mobilna AP jest naprawdę dobra, choć zdaję sobie sprawę, że na starszych telefonach z Androidem pewnie jakieś problemy mogą się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o łatwość sięgania po zawartość, w Tapatalk wchodzę w różne fora, przechodzę pomiędzy nimi szybko, od razu widzę nieprzeczytane, alerty, wszystko pod ręką, kilka razy dziennie. Przez przeglądarkę to znacznie mniej wygodne i wolniejsze. Mam Samsung Galaxy Note 3, więc dość wydajny mimo kilku lat, przeglądarka Dolphin, przed chwilą chciałem odpowiedzieć z cytatem, nie dało się. Z jakiegoś powodu użytkownicy Tapatalk stale go używają i liczba ich rośnie. 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od wczoraj nie działa mi strona główna astropolis w ustawieniu stylu "Astropolis nocą". Myślałem, że to ogólna zwiecha strony, ale przez wyszukiwarkę można wejść do poszczególnych działów i bez problemu oglądać je w stylu ciemnym. Kliknięcie na stronę główną to ponownie błąd 500. Po zmianie stylu na Classic wszystko działa, jak trzeba. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy to problem ogólniejszy? To samo dzieje się na WP8.1, jak i w PC na Win10 Chrome i IE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lampka napisał:

Od wczoraj nie działa mi strona główna astropolis w ustawieniu stylu "Astropolis nocą". Myślałem, że to ogólna zwiecha strony, ale przez wyszukiwarkę można wejść do poszczególnych działów i bez problemu oglądać je w stylu ciemnym. Kliknięcie na stronę główną to ponownie błąd 500. Po zmianie stylu na Classic wszystko działa, jak trzeba. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy to problem ogólniejszy? To samo dzieje się na WP8.1, jak i w PC na Win10 Chrome i IE

Ja mam tak samo. Miałem domyślnie ustawiony styl Astropolis nocą i mogłem się dostać na forum tylko poprzez jakieś linki. Po wklepaniu adresu pojawia się error 500. Po zmianie stylu na klasyczny wszystkie objawy ustąpiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa od wczoraj wieczora w Chrome, Internet Explorer oraz na telefonie z Androidem. Nie ma opcji, żeby wejść na główną, tylko przez linki głębiej ;)

Jakby co, to adblock niczego nie blokuje.

Edytowane przez sidiouss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, HAMAL napisał:

Mam to samo :unsure: Mój Dziadek zawsze powiadał " jak coś działa to nie ruszaj" :P

 

Hamal, dziadek miał rację, ty nie. Nikt nic nie ruszał przy forum, zwykła awaria. Mamy jej nie naprawiać, czy co, bo nie rozumiem uszczypliwego komentarza?

Prośba do osób, które miały problem, czy już jest dobrze, czy nadal coś się sypie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.