Skocz do zawartości

[SPAM] Nocni obserwatorowie chmur edycja pierwsza


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek przenosinowy forum spodobał mi się na tyle, że postanowiłem reaktywować go już na nowej odsłonie, tak więc pierwsza oficjalna edycja spamu Astropolis może zostać uznana za otwartą witam zapraszam, czujcie się jak u siebie obowiązują te same zasady co w wątku poprzednim, tj generalnie brak zasad(w granicach dobrego smaku :P) :flirt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wydech do wymiany w aucie bo warczy jak stara prukwa. Wcześniej z dziurami warczał jak Camaro, ale rzężenie w resztkach katalizatora przeszło ludzkie pojęcie.

Kłaść się pod auto na osiedlu to będzie przesada, więc kombinuję gdzie tu znaleźć jakiś ustronny, wysoki krawężnik. Mam tylko nadzieję, że śruby nie za mocno zapieczone. Będę to robił jutro albo w niedzielę. Naklnę się pewnie jak szewc.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic

Filozofując to nie da się nic nie robić. Jak nawet się nic nie robi to się coś robi np: leży albo jak się śpi to śpi a nie nic nie robi itd... :P

 

A tak w ogóle to mnie zaraz szlag trafi bo cały sprzęt pięknie rozłożyłem, ostrość perfekt a tu chmury naszły. Na dowód 1 klatka 120s Ha na testach ostrości. Bin2

CCD Image 19 Scaled.jpg

Edytowane przez _Spirit_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie forum o tej tematyce, ale jak o wszystkim to może mogę zapytać. Czy jest ktoś kto studiował na politechnice w Gliwicach informatykę i może polecić?? Zastanawiam się bo jest ona na 2 wydziałach. Matematyki Stosowanej i Automatyki Elektroniki i Informatyki. Jak to jest nie na miejscu to przepraszam, ale może ktoś się orientuje w różnicach między tymi wydziałami, a może ktoś studiował, z tego co wiem to na forum jest paru informatyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spam to spam:

 

Od: Antoni Kowalczyk

Data: 2017-06-08

Temat: Faktura nr 0945/38/48/2017

 

Dzen dobry. Informujemy ze na Panstwa koncie zostaly wystawione nowe faktury, ze zalaczony dokument jest faktura.

 

Antoni Kowalczyk

Asystent ds. handlowych

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomekDw napisał:

Wiem, że to nie forum o tej tematyce, ale jak o wszystkim to może mogę zapytać. Czy jest ktoś kto studiował na politechnice w Gliwicach informatykę i może polecić?? Zastanawiam się bo jest ona na 2 wydziałach. Matematyki Stosowanej i Automatyki Elektroniki i Informatyki. Jak to jest nie na miejscu to przepraszam, ale może ktoś się orientuje w różnicach między tymi wydziałami, a może ktoś studiował, z tego co wiem to na forum jest paru informatyków.

Idź na AGH :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.