Skocz do zawartości

[SPAM] Nocni obserwatorowie chmur edycja pierwsza


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Adam_Jesion napisał:

Popełniłem morderstwo. Sprzedałem swoje zdjęcie na AP. Nie wiem, jak zasnę.

 

Nie ma co się przejmować, takie zdjęcie ma swoją cenę a sprzedanie czegoś wcale nie ujmuje naszemu hobby, tylko zmienia się trochę specyfika bo jak to nazwać wtedy hobby plus ? profesjonalne astrofoto  -  cieżko o klasyfikację. 


tak czy inaczej jak będę chciał sobie wydrukować to też wolę kupić u ciebie to zdjęcie niż jakieś ze stocków w sieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ura napisał:

 

Nie ma co się przejmować, takie zdjęcie ma swoją cenę a sprzedanie czegoś wcale nie ujmuje naszemu hobby, tylko zmienia się trochę specyfika bo jak to nazwać wtedy hobby plus ? profesjonalne astrofoto  -  cieżko o klasyfikację. 

 

Różnica między hobby, a pracą nie polega na tym, czy na niej zarabiasz, ale czy robisz coś, bo musisz, czy może bo CHCESZ i masz z tego fun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adam_Jesion napisał:

 

Różnica między hobby, a pracą nie polega na tym, czy na niej zarabiasz, ale czy robisz coś, bo musisz, czy może bo CHCESZ i masz z tego fun!

 

Słusznie :) u mnie wszystkie moje zainteresowania przechodzą po jakimś czasie w mój zawód i mam z tego fun - a nie tylko niemiły obowiązek.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2017 o 22:27, TomekDw napisał:

Wiem, że to nie forum o tej tematyce, ale jak o wszystkim to może mogę zapytać. Czy jest ktoś kto studiował na politechnice w Gliwicach informatykę i może polecić?? Zastanawiam się bo jest ona na 2 wydziałach. Matematyki Stosowanej i Automatyki Elektroniki i Informatyki. Jak to jest nie na miejscu to przepraszam, ale może ktoś się orientuje w różnicach między tymi wydziałami, a może ktoś studiował, z tego co wiem to na forum jest paru informatyków.

Ja studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn na MT. Za to znam kilka osób które są na infie na AEiI i kolejne kilka, które skończyły inżyniera i robią magisterkę również na AEiI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matpio7 napisał:

Ja studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn na MT. Za to znam kilka osób które są na infie na AEiI i kolejne kilka, które skończyły inżyniera i robią magisterkę również na AEiI ;)

 

 

Ja słyszałem że AEI cechuje się wyższym poziomem. Chciałbym tam iść, ale po prostu nie wiem czy dam radę nie mając fizyki w liceum, miałem rozszerzoną matmę, ale fizykę nie. Wiem, że na pierwszym roku są w pierwszym semstrze chyba 4 godziny fizyki a na drugim semestrze dwie, no i to mnie odstrasza, bo nie uczyłem się jej.

 

Z kolei na MS niby nie ma fizyki, ale tam tez nie ma magisterki z infy. Ale rozumiem , chyba ,że robiąc inżyniera na MS można magisterkę robić na AEI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.