Skocz do zawartości

Refraktor SW 80/400 z obejmami i szyną


grztus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używany refraktor Sky Watcher 80/400.

Zakupiony na tym forum, miał służyć do guidingu, ale nie zdążył, bo krótko po jego zakupie sprzedałem główny teleskop i montaż.

 

W zestawie refraktor, obejma i szyna montażowa (ta, do której przymocowane są obejmy).

W zestawie jest też podkładka teflonowa pomiędzy refraktor a obejmę, która na zdjęciu jest zastąpiona kawałkiem neopremu (w tej konfiguracji akurat podkładka się nie mieści).

Stan optyki idealny, stan zewnętrzny - okleina punktowo obtarta.

 

Cena jaka mnie interesuje to 300 PLN z przesyłką.

 

Na zdjęciach widać również pomarańczową szynę Geoptic w standardzie Losmandy (długość 170 mm, typ 30A063), którą również mogę sprzedać (cena 190 PLN), podobnie jak własnej konstrukcji ramię do mocowania guidera i po drugiej stronie jakiegoś niewielkiego obiektywu/teleskopu z kamerą (łącznie z mocowaniem pod dovetail) za około 120 PLN. Odległości były dostosowane do zestawu 5ds R i obiektywu Sigma 150-600 Sport, ale można nawiercić nowe otwory i wyważyć pod inny zestaw.

 

 

259.jpg

247.jpg

317.jpg

238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.