Skocz do zawartości

Mała wyprzedaż


Rigiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania kilka rzeczy:

1. Kątówkę lustrzaną  2'' Sky Watcher wraz z redukcją na 1,25''. W pełni sprawna optycznie,  drobne otarcia na tulei - 140zł

2. Zhummel  OIII. Filtr u nas niedostępny w sprzedaży, sprowadzony z USA. W komplecie oczywiście oryginalne opakowanie. Filtr w stanie idealnym zarówno wizualnie, jak i optycznie. Myślę, że jest zdecydowanie warty swojej ceny, ponieważ obrazy niewiele odbiegają od tych otrzymywanych dzięki słynnym i znanym Lumicon-ą nie mówiąc już o filtrach Baader, które bardzo mocno wygaszają gwiazdy, co miałem okazję sprawdzić kilka razy w praktyce - 300zł

3 i 4.  Oprawę laser holder - mocująca wskaźnik laserowy jako szukacz, bądź przy pomocy śruby 1/4 cala na obejmie. Oprawa w stanie idealnym.

Dokładnie taka oprawa: http://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=32&products_id=2561

W pełni sprawny wskaźnik laserowy zielony - laser o mocy około 5 mW: http://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=1348&lunety=Wska%BCnik_laserowy_zielony_-_laser_o_mocy_5_mW_-_oprawa_metalowa_+_etui_+_baterie

W zestawie z laserem brak etui, baterie wymienione na zupełnie nowe. Laser o grubej i wyraźnej wiązce, dobrze współpracuje z szukaczami 9x50 i większymi.

Oprawa: 100zł

Wskaźnik laserowy: 70zł

5. Sky-Watcher WA 66 6 mm 1,25'', dobry okular do planet, szczerze polecam. Okular zupełnie nowy z oryginalnym opakowaniem - 100zł

6. Meade S5000 Plossl 40mm, okular znany i ceniony, świetnie sprawdza się do przeglądu nieba i obserwacji szerokich obiektów, bardzo wysoka transmisja światła. Okular zupełnie nowy, oba dekielki oraz oryginalne opakowanie, również sprowadzony z USA - 500zł

 

Oczywiście ceny nie są sztywne, więc istnieje możliwość negocjacji. Prawdopodobnie będę sprzedawał większość astrosprzętu, więc w niedalekiej przyszłości może będzie tego odrobinę więcej.

DSC_1247aaaa.jpg

DSC_1270sss.jpg

DSC_1254.jpg

DSC_1251sa.jpg

DSC_1252sa.jpg

DSC_1256.JPG

DSC_1257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały jedynie:

2. Zhummel  OIII. Filtr u nas niedostępny w sprzedaży, sprowadzony z USA. W komplecie oczywiście oryginalne opakowanie. Filtr w stanie idealnym zarówno wizualnie, jak i optycznie. Myślę, że jest zdecydowanie warty swojej ceny, ponieważ obrazy niewiele odbiegają od tych otrzymywanych dzięki słynnym i znanym Lumicon-ą nie mówiąc już o filtrach Baader, które bardzo mocno wygaszają gwiazdy, co miałem okazję sprawdzić kilka razy w praktyce - obniżka 280zł

6. Meade S5000 Plossl 40mm, okular znany i ceniony, świetnie sprawdza się do przeglądu nieba i obserwacji szerokich obiektów, bardzo wysoka transmisja światła. Okular zupełnie nowy, oba dekielki oraz oryginalne opakowanie, również sprowadzony z USA - obniżka 490zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zhummel  OIII - większa obniżka - 250zł

 Meade S5000 Plossl 40mm - 480zł - Jeśli okular nie sprzeda się przez najbliższy czas wycofuję go ze sprzedaży. Te dziwne kreski na soczewce, to kurz, okular nie ma żadnych zadrapań i jest w idealnym stanie optycznym i wizualnym.

 

Oczywiście istnieje możliwość negocjacji cen, proszę pisać.

Pozdrawiam

Edytowane przez Rigiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.