Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

♥ Grzędziel    1828

Wiem, że to pewnie mission impossible, ale może ktoś z forumowiczów spodziewa się dziecka, kupuje mieszkanie lub wybiera się w podróż dookoła świata i potrzebuje w związku z tym żywej gotówki. Chętnie przygarnę jakąś sporą tubę APO (o średnicy nie mniejszej niż 130 mm) nadającą się zarówno do astrofotografii jak i do obserwacji wizualnych.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
♥ Grzędziel    1828

Może jednak ktoś coś...

Obiecuję, że popracuję nad poprawą jakości zamieszczanych przeze mnie zdjęć.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Agent Smith    664

Nie podlizuj się, Grzędziel, nie wypada... aż tak Cię trafiło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
♥ Grzędziel    1828

Dzięki,

Dziwnie tanio gość sprzedaje, ale ja już kupiłem więc temat do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, wampum napisał:

Nie wiem czy tak można, ale przy googlowaniu "refractor 150mm" znalazłem coś takiego.

http://www.ebay.com/itm/Sky-Watcher-Esprit-150mm-ED-Super-APO-Triplet-Refractor-S11430/352104289043

Pogadaj z gościem, może to być okazja.

Wygląda na zaplanowane oszustwo lub włamanie na konto z dużą historią w serwisie.
Gość ma kupę aukcji, w których jest informacja o tym, że nie przyjmuje licytacji i żeby kontaktować się z nim bezpośrednio. Do tego obrazek z cenami - takimi samymi niezależnie od tego, czy sprzedaje teleskop czy gitarę. I jeszcze kilka "nieścisłości".
Prawdopodobnie wyciąga w ten sposób kasę (zupełnie poza e-bayem, więc mniej śladów) od nieostrożnych, możliwe, że od więcej niż jednej osoby z danej aukcji (i nawet nie kończy jej po kontakcie, tylko łowi dalej).
Akcja z nastawieniem na wydojenie maksymalnie dużej kasy w ciągu kilku dni i... "tyle go widzieli". ;)
Tak czy inaczej, warto bardzo uważać przy takich okazjach - jak ktoś sprzedaje taki sprzęt za 1/7(?) ceny to prawie zawsze jest to jakaś lipa.

Pozdrawiam

Edytowane przez dziki_rysio_997

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LibMar    3952

To jest licytacja :) Ceny "kup teraz" znajdują się w opisie. To analogia do BCM na polskim portalu aukcyjnym.

Zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.