Skocz do zawartości

Planetarne Perełki z USA.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyprzedaję dalej zbędne okulary , które albo mam w parach albo dublują mi się z Naglerami.
Na fotkach zastępcze zaślepki do okularów te żółte to Tele Vue , świetne zaślepki silikonowe które czy to zimno czy gorąco bardzo dobrze zakładają się czy ściągają z okularów.Kupiłem ich komplet w USA za 180 zł.
Okulary w Bardzo Dobrym Stanie Optyki , jedynie Plossl TAL 25 mm posiada mikroryski na powłokach soczewki ocznej które nie mają wpływu na obraz.
Plossl TAL to Świetne szkło na zachodzie zrównany jakościowo z Plosslem Tele Vue , okular pokazuję pięknie kolor Tarczy Księżyca , Księżyc jak i Planety są Piękne w tym okularze , Naprawdę Polecam do Maków czy SCT , na zachodzie nowy to koszt 68$ , RKE nowe są po 84$ , a Orto Antares to produkcja Japan i jest identyczny obrazami z Orto BGO , robiłem niedawno porównania , zresztą okulary wyszły z jednej fabryki pod różnymi brandami , wpierw miały czerwone napisy a potem zmieniono wygląd dając zielone. W Praktyce BGO i Antares bez względu na kolor opisu to te same szkiełka , można nawet przeczytać Recenzję na Astronocach , gdyby ktoś mi nie dowierzał.Kiedyś pisałem że różnica w kolorze napisu na okularze to kwestia warstw , ale jednak nie miałem tu racji , potwierdziłem znakomitą jakość zarówno Antaresa jak i BGO testując je obok siebie w moim nowym Maku STF MIRAGE 7" F10.
Okulary posiadają zaślepki i pudełka.

1.RKE Edmund Optics USA 15 mm -255zł.
2.RKE Edmund Optics USA 12 mm -255 zł.
3.ORTO Antares 12 ,5 mm -255 zł.
4,Plossl TAL 25 mm -125 zł.

Ceny zawierają koszty przesyłki priorytetowej ubezpieczonej Pocztą.
Zapraszam i Polecam to Bardzo Dobre Planetarne Okulary i nie tylko.
Proszę Fotki:

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

IMG_0056.JPG

IMG_0057.JPG

IMG_0058.JPG

IMG_0059.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.