Skocz do zawartości

[ Giełda / Kamery ] Kolorowa kamera ZWO ASI071MC-C


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorowa kamera ZWO ASI071MC-C


Mam do sprzedania kilkumiesięczną kamerę ZWO ASI071MC-C, czyli kolorową i chłodzoną. Używałem ją ostatnio w RPA, gdzie wykonałem nią kilka bardzo fajnych zdjęć. Wg mnie, jest to jedna z najlepszych kolorowych kamer dostępnych na rynku. Gwarancja polska (jeszcze ponad rok).

 

U niemieckich sąsiadów kamera kosztuje prawie 8 tys. zł. Ja sprzedam taniej, ale jakby co, zawsze możesz złożyć swoją ofertę. Chciałbym szybko ją sprzedać.

 

Poniżej kilka zdjęć, które dobrze oddają możliwości tej kamery.

 

9a82c53322a992c8a122706c25ff625a.16536x16536_q100_watermark.jpg

 

post-158-0-06465100-1494428575.jpg

 

post-158-0-81229600-1494112431.jpg


  • Oferent
    Adam_Jesion
  • Date
    28.06.2017
  • Cena
    5.950,00 zł
  • Kategoria

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zaśmiecanie, ale mam prośbę/propozycję do kupca tej kamerki. Jestem zainteresowany jej odpłatnym wypożyczeniem na okres sierpnia. Bardzo by mi się przydała w ciemnych odludziach Arizony :) Na zakup brak mi kasy. Także będę bardzo wdzięczny za kontakt kupca kamerki ze mną, jeśli oczywiście byłby zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MateuszW napisał:

Przepraszam za zaśmiecanie, ale mam prośbę/propozycję do kupca tej kamerki. Jestem zainteresowany jej odpłatnym wypożyczeniem na okres sierpnia. Bardzo by mi się przydała w ciemnych odludziach Arizony :) Na zakup brak mi kasy. Także będę bardzo wdzięczny za kontakt kupca kamerki ze mną, jeśli oczywiście byłby zainteresowany.

Ciekawe zapytanie. Takiego chyba nie kojarzę w naszej 15 letniej historii ;) Jak nie sprzedam, to ci pożyczę, ale jak wiesz, muszę się trochę finansowo zregenerować po ostatnich inwestycjach w Astropolis :P Kasa ma to do siebie, że ciągle jest jej za mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam_Jesion napisał:

Ciekawe zapytanie. Takiego chyba nie kojarzę w naszej 15 letniej historii ;) Jak nie sprzedam, to ci pożyczę, ale jak wiesz, muszę się trochę finansowo zregenerować po ostatnich inwestycjach w Astropolis :P Kasa ma to do siebie, że ciągle jest jej za mało ;)

Staram się być oryginalny :)

Dzięki za propozycję! Zobaczymy, na ile chodliwy to towar. Bo jak dla mnie, kamerka jest idealna...

Tak, doskonale rozumiem problem z kasą :)

 

Tak przy okazji, ona nie ma żadnego otworu montażowego, tj gwintu statywowego, czy czegoś w ten deseń?

Edytowane przez MateuszW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MateuszW napisał:

Staram się być oryginalny :)

Dzięki za propozycję! Zobaczymy, na ile chodliwy to towar. Bo jak dla mnie, kamerka jest idealna...

Tak, doskonale rozumiem problem z kasą :)

 

Tak przy okazji, ona nie ma żadnego otworu montażowego, tj gwintu statywowego, czy czegoś w ten deseń?

Ma, w formie "holdera":

http://astroking.pl/kategoria/akcesoria/zwo-new-holder-ring

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie:

Jak nie kupię astrografu do końca sierpnia to sam kupię tą kamerę od Adama, było by super jak  Mateusz ją będzie mógł pożyczyć bo w Arizonie będziemy razem więc była by możliwość sprawdzenia jej możliwości przed zakupem.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.