Skocz do zawartości

Nowa Giełda ad. 2017


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie nowa giełda. Zgadzam się, że ta jest bardzo upośledzona. Ponieważ ostatnio trochę dorzuciliście do kasy AP, to uruchomię dedykowaną, odrębną giełdę pod własną domeną (na AP będą tylko promowane oferty, ale nie zmieszane z treściami). Prace trwają. Będziecie bardzo zadowoleni.

 

Start nowej giełdy przewiduję na następny tydzień (najpóźniej), więc jeszcze kilka dni wytrzymacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kilka osób do testowania aplikacji giełdowej. Prośba o informacje, kto jest zainteresowany. Trzeba będzie poużywać wszystkich funkcji przez kilka dni i dorzucić możliwie najwięcej własnych produktów na sprzedaż (prawdziwych). Więcej info na PW.

 

To bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.08.2017 o 11:17, Adam_Jesion napisał:

Edycja i zarządzenia ogłoszeniem: 

 

image.png

jak zrobić odnowienie po zakończeniu pierwszego okresu ogłoszenia?? Nie mogę odnaleźć menu widocznego powyżej , już drugi dzień kombinuję jak to zrobić :(

Edytowane przez M@rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

W moim przekonaniu niewiele potrzeba żeby nowa giełda stała się czytelna i wygodna w użytku.

Wystarczyłoby to prawe okno z kategoriami uczynić właściwą stroną tytułową giełdy a wielkie obrazki z przykładowymi ogłoszeniami (zajmujące obecnie stronę) wrzucić jako panel po prawej.

Jeszcze lepiej, gdyby w tym prawym panelu były widoczne "obrazki" tylko po 1 z każdej kategorii lub tylko kilka z najnowszych ogłoszeń pionowo - w ogóle bez grupy wyróżnionych i kończących się.

Na komputerze byłoby czytelnie i sądzę, że nawet na mobilnych urządzeniach taka giełda umożliwiałaby łatwiejsze odnajdywanie ofert.

Nie wypowiadam się na razie nt. interfejsu do zamieszczania czy odnawiania ogłoszeń.

 

 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja tego modułu nie wchodzi w grę, bo nie znalazłem nikogo, kto by się tego podjął. To jest gotowiec, do tego dosyć często aktualizowany, więc to by nam zamknęło opcję upgrade'u. 

 

Odnowienie na 2 tyg robione jest automatycznie. Potem niestety nie da się tego zrobić. Trzeba skopiować treści do nowego ogłoszenia. Jest to bardzo upierdliwe.

Pewnym rozwiązaniem może być wydłużenie ofert do np. 1 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Nie wiedziałem, że to gotowy "engine".

W takim razie będę korzystał z tego panelu po prawej. Po wskazaniu interesującej mnie kategorii, ilustrowany spis ofert, który się wyświetla jest OK.

Tak, czy inaczej jestem pod wrażeniem, że miałeś odwagę i chciało Ci się modernizować forum. To duże ryzyko ale może bardzo zaprocentować!

3mam kciuki żeby już niebawem Astropolis mogło się pochwalić nowoczesnością i zarazem interfejsem lubianym przez użytkowników :)

 

Powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj wykonałem aktualizację giełdy. Co się zmieniło:

  • Nowy pakiet dla osób, które mają płatne konta na Astropolis "30 dni premium (dla Przyjaciół Astropolis)" - pozwala na używanie pakiety premium za free, czyli umieszczenie ofert w kategorii "promowane", co zwiększa zasięg i ułatwia sprzedaż.
  • Zaimplementowałem kategorię "Archiwum", do którego automatycznie przenoszone będą oferty przeterminowane i zakończone.
  • Posprzątałem giełdę tak, żeby widoczne były tylko aktualne oferty.
  • Pojawiła się możliwość tworzenia własnych sklepów (opcja dostępna dla posiadaczy kont "Przyjaciel Astropolis").

Archiwum:
https://astropolis.pl/classifieds/category/14-archiwum/

Giełda:
https://astropolis.pl/classifieds/

  • Lubię 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2017 o 09:15, Adam_Jesion napisał:

Kolejna aktualizacja systemowa giełdy - tym razem dosyć znacząca. Na głównej stronie Giełdy pojawiła się lista nowych ogłoszeń w formie listy. Mam nadzieję, że przyjmiecie to z zadowoleniem.

Bardzo fajny pomysł. Czy jest możliwość aby w wersji mobilnej belka z kategoriami pojawiła się nad listą nowych ogłoszeń,czy też uniemożliwia to szablon giełdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piobork napisał:

Bardzo fajny pomysł. Czy jest możliwość aby w wersji mobilnej belka z kategoriami pojawiła się nad listą nowych ogłoszeń,czy też uniemożliwia to szablon giełdy. 

Tak, to musi być, ale trudno mi powiedzieć dokładnie, kiedy to wdrożymy. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.