Skocz do zawartości

[ Giełda / Astrofoto ] Sprzedam akcesoria (filtr, kolimatory, szukacz,zasilacz)


Bandros

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam akcesoria (filtr, kolimatory, szukacz,zasilacz)


Witam !

 

Mam na sprzedaż następujące akcesoria:

1) Zasilacz sieciowy do Canona 1000D (pasuje także do modeli 450D i 500D), działa bez zarzutu, stan bardzo dobry. Cena: 100 zł z wysyłką
2) Szukaczoguider SW 9x50, przerobiony w Astrokraku, z powodzeniem guidowałem nim tubę 150/750. Optyka w bardzo dobrym stanie, rys na nie ma, obecne są drobne otarcia na obudowie. Brak tylej zaślepki, przednia jest. Cena: 150 zł z wysyłką.
3) Kolimator optyczny Cheshire (długi profil), na obudowie drobne otarcia od wyciągu. Wysyłam w oryginalnym kartoniku, przednia zaślepka mi zaginęła. Cena 75 zł z wysyłką.
4) Kolimator laserowy TPL, kupiony w sklepie teleskopy.pl , jest w oryginalnym pudełku, z całym wyposażeniem. Jest prawidłowo skolimowany, działa bez zarzutu. Na obudowie ma drobne otarcia od wyciągu. Cena: 140 zł z wysyłką.
5) Filtr Astronomik CLS typu Eos Clip-Filter. Używałem go w konfiguracji z Canonem 1000D. Kupiony w sklepie teleskopy.pl, stan bardzo dobry. Cena 400 zł z wysyłką.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.