Skocz do zawartości

Problem z dodaniem zachowanych zdjęć Panoramio do Google Maps


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dodaniem zachowanych zdjęć Panoramio do Google Maps. Brak opcji ,, Dodaj zdjęcia do Map" pomimo, że wyświetlają się w sekcji ,,Twój wkład" w zakładce ZDJĘCIA.

 

Jak w google maps klikam na ,,Twój wkład" i klikam potem na ,,ZDJĘCIA" to pokazują się moje zdjęcia z Panoramio i pokazuje miejsca ich wykonania pinezkami na mapie (jednak zostały poprzesuwane przez Google) ale gdy w lewym dolnym rogu Google Maps klikam na ,,Pokaż zdjęcia" to w  Google Maps nie pokazuje się dane  zdjęcie ani w lokalizacji, w której lokalizowałem zdjęcie, ani w lokalizacji przesuniętej przez Google.Ponadto w sekcji ,,Twój wkład" nigdzie nie ma opcji ,,Dodaj zdjęcia do Map"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zmienił(a) tytuł na Problem z dodaniem zachowanych zdjęć Panoramio do Google Maps

Tak, czytałem.

Cytuj

If you have linked your Panoramio profile with a Google account, all your Panoramio photos will be copied to the Google Album Archive at full resolution after Panoramio goes away. These copied photos will not use any of your Google storage quota. Your Panoramio photos that appear in Google Maps will continue to appear in Maps, unless you delete them later from the Maps Contributions panel. Note: You must link your Panoramio profile with a Google+ account for your photos to be automatically copied.

  No właśnie połączyłem konto Panoramio z kontem Google+ już w październiku zeszłego roku i rezultat jest taki jak wspomniałem w pierwszym poście:

Cytuj

] Jak w google maps klikam na ,,Twój wkład" i klikam potem na ,,ZDJĘCIA" to pokazują się moje zdjęcia z Panoramio i pokazuje miejsca ich wykonania pinezkami na mapie (jednak zostały poprzesuwane przez Google) ale gdy w lewym dolnym rogu Google Maps klikam na ,,Pokaż zdjęcia" to w  Google Maps nie pokazuje się dane  zdjęcie ani w lokalizacji, w której lokalizowałem zdjęcie, ani w lokalizacji przesuniętej przez Google.

.


Generalnie po informacje jak dodawać zdjęcia do Google Maps odsyłają na stronę https://support.google.com/maps/answer/2622947

Cytuj


Dodawanie zdjęć ze strony danego miejsca

    Otwórz Mapy Google na komputerze i wyszukaj miejsce.
    Gdy wybierzesz miejsce, kliknij Dodaj zdjęcie. Ta opcja może być widoczna dopiero po przewinięciu strony.
    Otworzy się pole – przeciągnij do niego zdjęcie, które chcesz przesłać, lub kliknij Wybierz zdjęcia do przesłania.

Uwagi:

    Jeśli korzystasz z Map w wersji uproszczonej, nie możesz dodawać zdjęć.
    Możesz dodawać jedynie zdjęcia miejsc takich jak budynki firm czy parki, a nie adresy czy współrzędne.
 

Wpisałem w Google Dodawanie zdjęć ze strony danego miejsca, znalazłem stronę https://productforums.google.com/forum/?hl=pl#!topic/maps-pl/b8Yf5uB1Vrg;context-place=topicsearchin/maps-pl/category$3Ajak-mogę

Z tego co tam piszą wynika, że nie można już zlokalizować zdjęcia w pustym polu, można dodawać tylko do obiektów, ewentualnie można tworząc  prywatną mapę ale to mnie nie interesuje bo ja chcę żeby w publicznym google maps po zbliżeniu na dana okolicę i kliknięciu na ,,Pokaż zdjęcia" moje zdjęcie pokazywało między wszystkimi zdjęciami.

Piszą, że zdjęcia można dodawać tylko do obiektów, a tymczasem ja w Google Maps po zbliżeniu na mają miejscowość i kliknięciu w lewym dolnym rogu na ,,Pokaż zdjęcia" pomiędzy zdjęciami znalazłem zdjęcie, które nie jest powiązane przypisane żadnemu obiektowi.


Na stronie https://support.google.com/maps/answer/2622947

jest jeszcze taka porada:

Cytuj


Dodawanie zdjęć z sekcji „Twój wkład”

    Sprawdź, czy masz włączoną Historię lokalizacji.
    Otwórz Mapy Google na komputerze.
    W lewym górnym rogu kliknij Menu Menu a następnie Twój wkład.
    Na karcie „Twój wkład” kliknij Dodaj zdjęcia do Map. Ta funkcja może być niedostępna, jeśli nie masz żadnych zdjęć zrobionych telefonem lub nie można znaleźć lokalizacji zdjęć.
        Kliknij jedno lub kilka zdjęć, by je opublikować.
        Aby zmienić lokalizację zdjęcia, kliknij nazwę miejsca i wybierz inne miejsce.
    Kliknij Opublikuj Publikuj w górnej części ekranu.
 

Ale ja się do niej odniosłem w pierwszym poście.

 

Edytowane przez Orendz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.