Skocz do zawartości

Serce i Dusza na szeroko


Tayson

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaloby sie zebym cos wrzucil swojego :)

Wczoraj znalzlem chwile i strzelilem jedynie 7x10min w Ha. Tak na probe, aby zobaczyc jakie klatki trzeba palic.

Wychodzi na to ze bez 20tek sie nie obedzie na obiektywie przymknietym do f4. Zdjecie to lekki crop.

 

Z QHY8L potrzebowalem ok 30klatek, aby osiagnac sensowny poziom szumu, w nowej QHY9m widze ze bedzie podobne.

10klatek to walka, 20 nieprzyjemny material, ale jest, 30 daje rade bez stresu, 40 jest milo, 50 nie wiem :)

 

O ile wczesniej nie odpale wiekszego zestawu do DS, to moze uda mi sie to dokonczyc w bicolor lub cos wiecej.

Takie szerokie kadry nawet w NB potrzebuja ciemnego (o Ksiezyciu nawet nie wspomne) nieba.

Labedziowa skladanka z kilku paneli wiele mnie w tym temacie nauczyla, ale to juz w nowym watku, gdy przekopie sie przez kilka paneli.....

 

04-7x10min.thumb.jpg.f093235d22e0964cee7a5171a421bd61.jpg

 

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz K napisał:

Nie szkoda czasu na ten obiekt z tego zestawu? Wychodzi maciopkie, a przecież to spory kawałek nieba? Co się dzieje z Twoim EDkiem?

niestety edek jest jeszcze niegotowy - wymiana wyciagu i zlaczkologia :(

musze palic cokolwiek, aby w glwie nie siedzialo, ze zmarnowalem pogodna noc.

 

zawsze to jakas nauka kamery i materialu z niej.

Lukasz, 2 lata siedzialem w glebi, to teraz na chwile wychylilem glowe :)

Szkoda ze nie mam u siebie w okolicy warunkow aby wypalic to w wszystkimi 7filtrami. Byloby fajnie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ale o co chodzi, jak patrzę na tą fotkę to uśmiech całą gębą. Tylko 70 minut i tyle zarejestrowałeś, że hej. No i kadr z chichotami super. Wypalaj całe HST -dziś pogoda świetna, będzie fajne zdjęcie. A setup do tego obiekty też całkiem dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już 30klatek i to powinno pomóc. 

 

Zdaje sobie sprawę że zdjęcie nie będzie porywające, ale jak pisałem wyżej coś trzeba robić gdy główny sprzęt jest niekompletny. 

Do tego nie mam kiedy wypalić nowych darkow, ponieważ już 3 noc jest pogodna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.