Skocz do zawartości

Pierwszy teleskop


Deery

Rekomendowane odpowiedzi

Gso jest trochę lepiej wykonany niż synta, z najważniejszych rzeczy to ma lepszy wyciąg, jest łożyskowany i podobno ma większą sprawność lustra. A lustro się podnosi po to żeby aparat wyostrzył, bez tego nie złapiesz ostrości. 

Edytowane przez cwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, cwic napisał:

Gso jest trochę lepiej wykonany niż synta, z najważniejszych rzeczy to ma lepszy wyciąg, jest łożyskowany i podobno ma większą sprawność lustra. A lustro się podnosi po to żeby aparat wyostrzył, bez tego nie złapiesz ostrości. 

Dziękuję za info. Pocztałem troche o gso i faktycznie ma wiele fajnych roziązan lepszych od chinczyka SW. Internety mowią że ma np. wiatrak pod lustrem. Nie wiem pewnie to jest przydatne długich obserwacjach. Brzmi fajnie. Robiłes zdjecia z gso ? Możesz sie pochwalić?;D

Ponawiam Pytanie oto gdzie można znalezdz informacje o zlotach. 
To jest aktualnie  ważne pytanie. 

 

 

Godzinę temu, kjacek napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Nikt z nas nie pisał, że się nie da. Wprost przeciwnie. 

Ale nie spodziewaj się, że znajdziesz konkretny przepis pasujący 'pod Ciebie'. 

Uspokój się!
Serio. Nie wiesz czego się spodziewam. ;D;D;D Bardzo niewiele osób posiada dar czytania myśli.;D;D;D
I przeczytaj jeszcze raz mój post. Na spokojnie. Wciągasz z niego złe wnioski. Na serio na spokojnie.
Nikt Cię nie obraża, ani nie ma zamiaru Cie obrażać. Poprostu, spojrz.
Na Spokojnie.


 

Edytowane przez Deery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

44 minuty temu, Deery napisał:

Uspokój się!

Serio. Nie wiesz czego się spodziewam. ;D;D;D Bardzo niewiele osób posiada dar czytania myśli.;D;D;D
I przeczytaj jeszcze raz mój post. Na spokojnie. Wciągasz z niego złe wnioski. Na serio na spokojnie.
Nikt Cię nie obraża, ani nie ma zamiaru Cie obrażać. Poprostu, spojrz.
Na Spokojnie.
 

Ale, że o co chodzi?...

EDIT: tu nikt się nie obraża. Jeśli ktoś coś pisze, to chce pomóc zadającemu pytanie. Robimy to po prostu dzieląc się swoim doświadczeniem. W dobrej wierze. 

Powodzenia w wyborze sprzętu. 

Edytowane przez kjacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.