Skocz do zawartości

[ Giełda / Kamery ] Sony alfa 550


Fredrixxon

Rekomendowane odpowiedzi

Sony alfa 550


Wystawiam na sprzedaż moją dzielną a550 - pełen zestaw kitowy, tak jak fabryka dała, m. in. korpus, obiektyw 18-55, akumulator, ładowarka, papierologia, płyta z softem. Plus karta pamięci 16GB.

Korpus w stanie bdb, żadnych przetarć, wytarć, rys czy innych oznak zużycia. No może jakieś tyciuteńkie da się wypatrzyć od spodu. Przebieg migawki ok. 50 k fotek, więc wytrzyma jeszcze duuuużo. Na wyświetlaczu, od wyjęcia z pudełka, folia ochronna. Obiektyw kitowy nigdy NIE UŻYWANY, zastąpił go w pracy ziess 16-80. Akumulator trzyma 100% prądu (był starannie sformatowany i używany na przemian z drugim), karta sony memory stick pro duo mark 2 pojemności 16GB (100% sprawna).
Bardzo udany model, nie będę powtarzał danych i wyników testów dostępnych w sieci. Dla mnie największymi praktycznymi zaletami były : świetny uchylny wyświetlacz i dwa gniazda pamięci (MS i SD). Zrobiłem nim masę zdjęć, z których jestem bardzo zadowolony, kilka jest na forum. Ale pora na zmiany. Wyceniam ten zestaw na 1100 zł, choć pewno ze względu na stan jest warty więcej.

Do sprzedania jest także:
- drugi oryginalny akumulator sony NP-FM500H (100% sprawny) 150 zł
- pilocik bezprzewodowy do wyzwalania migawki 10 zł
- pilot programowany/interwałometr (na kabelku, użyty kilka razy) 70 zł
- adapter pod lampę błyskową z sanek sony/minolta na zwykłe iso, z gniazdem pc, nie używany 30 zł,
- przejściówka M42 na sonyA (zwykła) 15 zł szt.,
- przejściówka M42 na sonyA (z potwierdzeniem ostrości) 30 zł szt.,
- dekle tylne na obiektywy 10 zł szt,
i pewno jeszcze coś się w szufladzie znajdzie.

Czyli razem bardzo rozbudowany zestaw, gotowy do pracy. Chętny na wszystko może negocjować cenę :)
Preferuję odbiór osobisty i obejrzenie sprzętu w Gdańsku, ale wysyłka za pobraniem jak najbardziej możliwa.


  • Oferent
    Fredrixxon
  • Date
    22.08.2017
  • Cena
    1.100,00 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.