Skocz do zawartości

12-te Jesienne Star Party - Relacje


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wróciłem do domu po 10:30 jazdy do Suwałk :D Zlot był super, masa fajnych ludzi i mam nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy :) Podziękowania dla @wimmer za podwózkę, bez którego mógłbym nie zdążyć na przesiadkę :D

Wkrótce zamieszczę kilka zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :)

Ja również dziękuję wszystkim, mimo lekkiego zagubienia na moim pierwszym zlocie, mogę z całą pewnością stwierdzić, że to był najlepszy zlot, na jakim byłam :D:D  i mam nadzieję, że na następnych będzie podobnie, bo zamierzam się jeszcze pojawić ;) dziękuję za tyle nowych wiadomości, za możliwość obserwacji w gronie ludzi, którzy też to lubią i za świetne astrozabawy :D 

  • Lubię 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czarna napisał:

Hej hej :)

Ja również dziękuję wszystkim, mimo lekkiego zagubienia na moim pierwszym zlocie, mogę z całą pewnością stwierdzić, że to był najlepszy zlot, na jakim byłam :D:D  i mam nadzieję, że na następnych będzie podobnie, bo zamierzam się jeszcze pojawić ;) dziękuję za tyle nowych wiadomości, za możliwość obserwacji w gronie ludzi, którzy też to lubią i za świetne astrozabawy :D 

Bardzo dobrze się spisywałaś przy Kole Fortuny! Wielkie dzięki za dołączenie do mnie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowa premiera zestawu ASI 178MM + Sigma A 50-100mm f/1.8.

Pieniek dla miłośników Twin Peaks:

pieniek.jpg.b25809fe7f03eb8e8af485b45ab88ffd.jpg

i 3 portrety akurat tych, co się nawinęli (głębia ostrości przypadkowa):

p01.jpg.880c4b6ad202ff604fa0b449e95c4de4.jpgp02.jpg.5b57eff0868c4ea576ba41b82d139bb9.jpgp04.jpg.e7d62e580aeac331b87e1cb0fb1483d7.jpg

Niebo musi poczekać jednak na lepsze warunki.

Pozdrowienia dla Wszystkich! Miło było się spotkać :)

Edytowane przez warpal
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Paether napisał:

Z dedykacją dla Ekologa. Lepiej bądź grzeczny. Pani Moderator patrzy...

E tam, widać, że Bellatrix nisko celuje wiec w głowę ani w serce nie trafi, a reszta mi zwisa :)

Ale, ale ... czy ktoś sprawdził czy jest pełnoletnia?! 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/17/2017 o 20:04, Ursula napisał:

PS Super, że coraz więcej płci pięknej pojawia się na zlotach. Kobiety i dziewczyny czytające tego posta! nasza elitarna grupa astro-samic zaprasza Was na najbliższe astrozloty.
Nie namyślajcie się więcej, zaopiekujemy się Wami i obronimy przed niejedną zaślinioną szynką astro-kolegi.

Edytowane przez Agent Smith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Agent Smith napisał:

Elitarne astro-samice,  zaślinione astro-szynki... aż strach pomyśleć...

Na szczęście waleczna, wielka niedźwiedzica Was (nas?) obroni!

Co wyście tam robili z tymi szynkami? :) Strasznie żałuję, że mnie nie było... Ale poznałem kilka gęb na zdjęciach, więc źle nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/18/2017 o 14:54, ekolog napisał:

E tam, widać, że Bellatrix nisko celuje wiec w głowę ani w serce nie trafi, a reszta mi zwisa :)

O, to właśnie jest przykład klasycznej, zaślinionej astro-szynki.
A może nawet astro-szyszynki? :-p

Edytowane przez Agent Smith
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam swoją relację z klasycznym już opóźnieniem.

Było świetnie. Wspaniali ludzie. Niewielkie możliwości obserwacyjno/badawczo/fotograficzne w żaden sposób nie zepsuły atmosfery. Wyjątkowo dobre prelekcje i dyskusje wywarły na mnie tak duże wrażenie, że kiedy jadłam w poniedziałek śniadanie zastanawiałam się, czy moja syntaza ATP przebiega prawidłowo i jaki ma na to wpływ wielkość piksela oraz właściwości fizyko-chemiczne płatków owsianych tranzytujących w stojącej przede mną na stole wenusjańskiej misce. Wszystkie konkursy i astrozabawy były przednie, mówię to, mimo że wszystko przegrałam z kretesem ;-D

Olo, super komiks. Byłam przekonana, że to Ula i jej kółko literackie. Jak wszyscy pozostali uczestnicy – niczego nie pamiętam. Myślałam, że to kwestia interferencji, adrenaliny i czasu od wystąpienia zdarzenia. Teraz już rozumiem, co w rzeczywistości miało miejsce. Cieszę się też, że aktywnie temu przeciwdziałałam. (Kupujcie organy tylko z legalnych źródeł!)

Szynki na zlocie nie widziałam, ale powtórzę za Ulą, bo chodzi w końcu o przekaz: przyjeżdżajcie, bo bardzo szybko poczujecie się jak u siebie (myślę, że 3 wieczory spokojnie wystarczą ;))

 

 

Do zobaczenia niedługo! :)

P.S. ...mimo wszystko przemycę małe-wielkie podziękowania dla Adamo! ;)

 

 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Agent Smith napisał:

Elitarne astro-samice,  zaślinione astro-szynki... aż strach pomyśleć...

Na szczęście waleczna, wielka niedźwiedzica Was (nas?) obroni!

:sterb029:Pewnie, że obroni.:swordfight: Ale tylko te astro-samice, które będą chciały być obronione, rzecz jasna. :icon_cool:

 

  • Lubię 3
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.