Skocz do zawartości

12-te Jesienne Star Party - Relacje


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja coś podpowiem.
Mamy XXI wiek, równouprawnienie i takie tam i można rzec, że takie czasy nastały, że niekoniecznie tylko jedna płcia ślini się na widok drugiej.

Wróćta się do tego postu i znajdźcie szczegół różniący te tam dwa obrazki.

https://astropolis.pl/topic/60606-12-te-jesienne-star-party-relacje/?do=findComment&comment=697548

Ergo: Kobiety nie gęsi, też swój język mają.

I fajnie :)

Pozdrawiam

p.s.

A może z tego wątku i zlotu urodzi się pomysł który Astropolis zaproponuje Telewizji. Nowy program pod tytułem:

Astronom szuka żony

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agent Smith napisał:

A może po prostu od razu szerzej: "szukam astro-samicy" i dla równouprawnienia: "szukam astro-szynki" ?

To może rozważ (lub ktoś inny z naszych czołowych ludzi) założenie w Rozmowach o wszystkim wątku p.t.

"Astromiłośnicy do wzięcia"

lub jakoś podobnie aby tam osoby aktualnie samotne dawały sygnał.

W wątku owym powinno być opisane jakieś ograniczenie typu: Posty zamieszczać mogą osoby zarejestrowane co najmniej miesiąc wcześniej oraz osoby które były na astro-zlotach opisywanych na Astropolis.

No z kimś warto być, wszak ktoś na starość musi nam tę szklankę wody (czy lekarstwo) podać :)

A i demografia w Polsce nie najlepsza.

Pozdrawiam

p.s.

Dziękuje wszystkim, którzy tam wysilili się,  zrobili a potem tu opublikowali tyle fotek - dla nas, cośmy tam nie byli, bezcennych.

Moderator: Obrazek zupełnie nie pasuje do tematyki rozmowy. Wrzucenia bzdur do takich wątków będzie odpowiednio załatwiane! Są do tego inne wątki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ekolog napisał:

To może rozważ (lub ktoś inny z naszych czołowych ludzi) założenie w Rozmowach o wszystkim wątku p.t.

"Astromiłośnicy do wzięcia"

lub jakoś podobnie aby tam osoby aktualnie samotne dawały sygnał.

W wątku owym powinno być opisane jakieś ograniczenie typu: Posty zamieszczać mogą osoby zarejestrowane co najmniej miesiąc wcześniej lub osoby które były na astr-zlotach opisywanych na Astropolis.

[...]

Ty sobie żartujesz, prawda?
Już te wszystkie obrazki powoli robią z Astropolis Onet, a Ty się tu, jak widzę, poważnie szykujesz do zrobienia również portalu randkowego :lol:

P.S: Na pewno żartujesz. To nie może być prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2017 o 16:17, sawes1 napisał:

Ja również dotarłem.  Adamowi już nie dziękuję, bo to nudne w kółko powtarzać to samo (dobra organizacja, miejsce i takie tam ble ble ble ;) ), za to "serdecznie" dziękuję tym, którzy wywalali mnie z Astromafii. "Nie ma na kogo głosować? Głosujemy na sawesa". :D "Koło Fortuny" czy "Astrorebusy" były po prostu rewelacyjne. :) Ogólnie świetnie się bawiłem, wielu nowych i ciekawych rzeczy się dowiedziałem, a do tego utwierdziłem się, iż astronomia łączy ludzi bez względu na wiek, wiedzę czy posiadany sprzęt. I za to wszystko razem razem chciałem Wam podziękować. 
PS. Najlepszy według większości rebus wymyślony przez wimmera, wyglądał tak:

R B

Ci, co wiedzą, niech nie mówią. ;)

Czy ktoś kto nie był na zlocie rozwiązał w końcu rebus ? 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Wczoraj dotarłem i ja w końcu po zlocie do domu zahaczając o Wyspę Lastovo na Adriatyku.

Mieliśmy 70% czasu pogodnego do obserwacji. Widziałem rzeczy dawno nie widziane moimi oczyma :) Pół metra pod ciemnym niebem robi wrażenie.

Tyle prywaty.

Kochani, dziękuję Wam za wspaniały zlot i przyznam że kameralna impreza pozwala na kontakt z każdym indywidualnie, i to jest fajne.

Dziękuję za udział w panelu dyskusyjnym, czułem że był potrzebny. Wniósł trochę nowych pomysłów  i czekam na więcej (z nadzieją).

Podziękowania dla Uli za gry i zabawy a dla Mirka za program do Astro Koła Fortuny.

Co tu dużo się rozpisywać było zacnie i czekam na termin Zimowego Zloru mając nadzieje że nie pokryje mi się z wyjazdem na ferie zimowe.

3majcie się !

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.