Skocz do zawartości

Z jakiej wersji kolorystycznej forum korzystasz? [Ankieta]


Paether

Z której wersji kolorystycznej forum korzystasz?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z której wersji kolorystycznej forum korzystasz?

    • Astropolis Classic (JASNA)
    • Astropolis Nocą (CIEMNA)
    • Z obu w zależności od okoliczności (np dzień-noc)


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jak wygląda rozkład preferencji forumowiczów w tym zakresie po tygodniu od wprowadzenia nowej opcji.

 Kto pozostał przy jasnym stylu, kto przesiadł się na nowy ciemny, a kto korzysta z obu :)

Niestety nie da się dorzucić ankiety edytując istniejący temat (nawet własnego autorstwa), a przynajmniej nie znalazłem takiej opcji, więc leci nowy wątek :)

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adam_Jesion napisał:

W tej chwili 144 osoby ma ustawiony skin ciemny. 

To... dużo. Obstawiam, że większość z tych którzy się w tych dniach zalogowali, dowiedzieli o takiej możliwości i w ogóle na tyle mocno uczestniczą w życiu forum, że ma to dla nich znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paether napisał:

To... dużo. Obstawiam, że większość z tych którzy się w tych dniach zalogowali, dowiedzieli o takiej możliwości i w ogóle na tyle mocno uczestniczą w życiu forum, że ma to dla nich znaczenie ;)

Jeżeli 28% to większość, to tak ;) Zobaczymy, jak wyślę mailing (poniedziałek/wtorek). Powinno się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Adam_Jesion napisał:

W tej chwili 144 osoby ma ustawiony skin ciemny. Reszta biały.

0,87% użytkowników zmieniło skórkę na wersje ciemną. 99,13% ma w tej chwili białą. 

PS. Nowy skin przyciąga nowych użytkowników. Ostatni z nich to Dawid Czarnecki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna wersja prezentuje się efektownie, szczególnie że nie jest to prostu "biało na czarnym", ale całość zostało rozegrana kilkoma odcieniami ciemnej szarości. Niemniej jednak lepiej czyta mi się ciemny tekst na jasnym tle. Mam nadzieję, że pozostaną obie wersje - do wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2017 o 23:48, Marek_N napisał:

99,13% ma w tej chwili białą. 

Z których tylko 2,26% się zalogowało od pojawienia się wyboru, o ile dobrze policzyłem (fajne zabawy na procentach) :)

Myślę, że 28% Adama i 62% z ankiety stanowi rozsądny wyznacznik, co się dzieje. 28% osób zmieniło na ciemną i w ogóle dowiedziało się o zmianie, strzelam, że ok 50% się dowiedziało i z tego ok 50% zmieniło. W ankiecie wzięły zapewne udział jedynie osoby, które wiedziały o zmianie stylu i jest to dla nich istotne, wiec stanowi chyba najlepszy wyznacznik.

Dnia 16.09.2017 o 23:59, Adam_Jesion napisał:

Ja jestem zadowolony z wyniku. Dobrze zainwestowana kasa i czas. Pewnie będzie tego więcej, a rozważam zlecenie zrobienia 3 wersji skina - automatycznej (sama się zmienia w nocy).

No, automat będzie super :) Ja siedzę ciągle przy ciemnej i jest super. Jedyna jej wada to mniejsza wyraźność zawartości przy ostrym Słońcu na telefonie. Tu przydałoby się zmieniać na jasną, ale zawsze mi się nie chce :) No a automat wpasuje się doskonale w tą kwestię.

Edytowane przez MateuszW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/17/2017 o 17:41, Piobork napisał:

Ciemna wersja ładniej wygląda ale zdecydowałem się na powrót do jasnej wersji ponieważ kolorowe ikonki i inne dodatki mniej dają po oczach :)

przychylam się do tego stanowiska... ciemna wersja nie jest do końca dopracowana.

a jeżeli komuś jasna strona wypala oczy to tak czy inaczej ma za jasno ustawiony monitor, wystarczy go tylko ściemnić i jest okej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szuu napisał:

przychylam się do tego stanowiska... ciemna wersja nie jest do końca dopracowana.

a jeżeli komuś jasna strona wypala oczy to tak czy inaczej ma za jasno ustawiony monitor, wystarczy go tylko ściemnić i jest okej :) 

Dokładnie, przy prawidłowo ustawionym monitorze nie mają prawa wystąpić takie objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.