Skocz do zawartości
Allano

Wielkie podsumowanie PhotoShopa - poradnik dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że delaa nie ma nic przeciwko temu, żebyś robił takie tutoriale. Raczej wskazał Ci subiektywnie, co można by w nich poprawić.

Ja się w pełni zgadzam z Twoją retoryką. Amatorskie tutoriale robione przez amatorów dla amatorów mają wbrew pozorom ogromne znaczenie edukacyjne - co ciekawe, dla obydwu stron. Zgadzam się, że jest tego za mało.

Dlatego fajnie, że coś robisz w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś pokazać jakbys obrobil tego stacka podczas "swojej" obróbki? 

Powiem Ci ze jak dla totalnego laika w PS to zawsze coś taki film. Jak się ktoś wkręcić w astrofoto to na pewno zacznie się głębiej wgryzac w temat i zrozumie że można działać  efektywniej całkiem inaczej niż pokazujesz.

Mi Twoje tutki na początku drogi bardzo pomogły. Dzięki.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adam - w punkt. Świetna robota i jak najbardziej potrzebna ja jednak osobiście czytając tytuł typu " Wielkie... dla początkujących" oczekiwałem jako całkowicie początkujący nieco bardziej "osadzonego contentu" (corpo mowa mode on:-). Co oznacza ni mniej ni więcej a tyle że kolejny odcinek obejrzę także a chyba o to biega nie ? 

Pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, delaa napisał:

Adam - w punkt. Świetna robota i jak najbardziej potrzebna ja jednak osobiście czytając tytuł typu " Wielkie... dla początkujących" oczekiwałem jako całkowicie początkujący nieco bardziej "osadzonego contentu" (corpo mowa mode on:-). Co oznacza ni mniej ni więcej a tyle że kolejny odcinek obejrzę także a chyba o to biega nie ? 

Pozdr.

Pełna zgoda. Ja bym się zupełnie nie bał komunikowania tych tutoriali jako autorskich, pasjonackich, niekoniecznie "pro" wielkie podsumowanie. Ale to oczywiście decyzja autora i może sobie robić jak chce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że za wcześnie by już się przyczepiać ;-) o jakieś twarde i konkretne fakty bo jest jeszcze czas to dopiero 2 odcinek z serii 21.

Myślę że skoro 3 lata temu już coś potrafił to dziś na pewno wie więcej zatem jeszcze ma czas to pokazać :-).

Ale jedno jest dość na przekór :-P..Jak już pod koniec odcinka nr 2 zdawało się Alan że miałeś zabrać się do roboty to w ostatniej chwili coś w tylu ...jak wykonać następujący krok dowiecie się w następnym odcinku... to normalnie się poczułem jak bym oglądał film na Polsacie gdzie w takich momentach wciskają reklamy i napięcie spada hehe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, MI89 napisał:

Ale jedno jest dość na przekór :-P..Jak już pod koniec odcinka nr 2 zdawało się Alan że miałeś zabrać się do roboty to w ostatniej chwili coś w tylu ...jak wykonać następujący krok dowiecie się w następnym odcinku... to normalnie się poczułem jak bym oglądał film na Polsacie gdzie w takich momentach wciskają reklamy i napięcie spada hehe.

Tak jakoś wyszło :P Jak kręciłem to w ciągłości to czasami bardzo ciężko było wyczuć co się zmieści w 10-15min. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta