Skocz do zawartości

[ Giełda ] ASI 1600 MMC V3 Mono + koło filtowe FLI 2-7 + komplet filtrów


Krzysiek Gaudy

Rekomendowane odpowiedzi

ASI 1600 MMC V3 Mono + koło filtowe FLI 2-7 + komplet filtrów


Sprzęt leży nieużywany od 2-3 miesięcy, nie zapowiada się w ciągu najbliższego pół roku, że będzie inaczej -> kompletny brak czasu na astrofoto -> idzie więc na sprzedaż. 

Najnowsza ASI 1600MM-C, z ostatniej akcji zakupowej od Adama. Jeszcze na gwarancji, kupiona w styczniu/lutym tego roku. Cena: 6000zł. To najnowsza wersja, z hubem itd. W pełni sprawna. Wszystko w komplecie, włącznie z oryginalnym pudełkiem. Tak naprawdę do tej pory zrobiłem nią tylko jedno, kompletne zdjęcie (załączam) - drugie czeka jeszcze na obróbkę od 2 miesięcy :) 
Koło filtrowe FLI CFW-2-7 na 7 filtrów 2" + komplet wszystkich filtrów LRGB + Ha 7nm + OIII 8nm + SII 8nm - 4500zł. Koło filtrowe działa idealnie, w pełni automatyczne, bez potrzeby refocusowania po zmianie filtrów. 

Jeśli ktoś zdecyduje się na kupno kompletu, to cena wynosi równe 10 tys. zł + dorzucam gratis złączki, robione w Astrokraku, które umożliwiają bezproblemowe podłączenie koła filtrowego z ASI i dalej kolejna złączka łącząca całość do teleskopu (wartość złączek około 250zł). 

Koszt wysyłki po mojej stronie. Kontakt: 510 142 778 lub wiadomość PW. 

Ostatnie zdjęcie robione tą kamerą z tym kołem filtrowym i wymienionymi wyżej filtrami: 

pelican.thumb.jpg.04ce114dd8c7481514789a6d5712c329.jpg

asi.jpg.e478285309ae129ddbab5d48ab322d02.jpg


  • Oferent
    Krzysiek Gaudy
  • Date
    07.10.2017
  • Cena
    10.000,00 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.