Skocz do zawartości

Nowy wydawca Astronomii


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, trochę to jest denerwujące. Blisko połowa miesiąca, a jeszcze bieżącego numeru jak nie było, tak nie ma. Myślałem, że po zmianie wydawcy to się zmieni.

Chyba, lepiej było by odpuścić jeden numer i nadgonić, żeby wszystko było na czas. Numer 2 pewnie będzie pod koniec lutego, a tak od razu zrobić marcowy. Nie każdemu odpowiada wersja cyfrowa. Ja akurat nie cierpię "ebuków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 22:58, orzeszek1916 napisał:

Nie ma jeszcze? Mam go dostarczonego w wersji pdf od 2 stycznia

Ha. Ja nie mam... Zapłaciłem 5 stycznia za cały rok. Prosiłem o wysyłkę w mailu. 

Czy ktoś może podesłać mi swoją kopię? Jest połowa miesiąca. Dodzwonić się nie mogę... 

Coś się stało?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się nie można dodzwonić? Tel. cały czas czeka.

Nr styczniowy jest z opóźnieniem przez okres świąteczny, ale jest w drodze. Nie chcieliśmy odpuszczać żadnego numeru po drodze, żeby nadrobić.

Lutowy będzie numerem prostującym, ponieważ za tydzień trafia do druku.

 

Pozdrawiam

Mariusz

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2018 o 09:50, Sebastianus napisał:

Kurcze, trochę to jest denerwujące. Blisko połowa miesiąca, a jeszcze bieżącego numeru jak nie było, tak nie ma. Myślałem, że po zmianie wydawcy to się zmieni.

Chyba, lepiej było by odpuścić jeden numer i nadgonić, żeby wszystko było na czas. Numer 2 pewnie będzie pod koniec lutego, a tak od razu zrobić marcowy. Nie każdemu odpowiada wersja cyfrowa. Ja akurat nie cierpię "ebuków".

Walczymy z czasem. Uczymy autorów nowych terminów. Już jesteśmy bardzo blisko zażegnania opóźnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kjacek napisał:

Ha. Ja nie mam... Zapłaciłem 5 stycznia za cały rok. Prosiłem o wysyłkę w mailu. 

Czy ktoś może podesłać mi swoją kopię? Jest połowa miesiąca. Dodzwonić się nie mogę... 

Coś się stało?... 

Proszę napisać na redakcja@astronomia.media.pl. Sprawdzimy czy zostało nadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2017 o 13:25, Amator-astro napisał:

:groupwave:W dobra strone idzie astronomia. Od ponad 2-ch lat ja prenumeruje i nadal planuje. Wecej ciekawych artkułow się zrobiło od czasu do czasu fajnie jak by były testy okularów robione.:firefire:

Będą też testy okularków. Na razie idzie cięższy kaliber sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam pdf piekna sprawa bo z duzym wyprzedzeniem dochodzi. A jak sie bedzie układała po zmianach cena samej wersji w pdf na poczte bo niestety przytłoczyły mnie wydatki i nie jestem w tym momencie w terminie do 14 stycznia opłacic za kolejny rok prenumeratę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Amator-astro napisał:

Ja cały czas mam pdf piekna sprawa bo z duzym wyprzedzeniem dochodzi. A jak sie bedzie układała po zmianach cena samej wersji w pdf na poczte bo niestety przytłoczyły mnie wydatki i nie jestem w tym momencie w terminie do 14 stycznia opłacic za kolejny rok prenumeratę?

Proszę napisać na redakcję, coś wymyślimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A odkopię  :D 

Bardzo miła niespodzianka z okazji 100 numeru, najnowszy numer w gratisie dla każdego kto kiedykolwiek prenumerował (tak zrozumiałem treść wiadomości). W załączniku rzeczywiście znalazłem odpowiedni pdf :) 

Mała rzecz a cieszy, brawo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.