Skocz do zawartości

Teleskop idealny hehehehe


KrzychOlsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle sie uśmiałem z opisu tego Wielkiego Szefa i jego OGROMNEGO 150mm lustra. Popatrzcie sobie na stronę http://www.teleskop.pl/ np. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35611327

 

Cekawi mnie co to za wynalazki JNS ??? miał z nimi ktoś z Was styczność???? ,tak tylko natknąłem sie w necie na to cos IDEALNEGO ;D :lol:

 

Mojego Celestrona Firstscope 114eq na nic innego nie zamienię :) chyba, że

Meade LX200gps ;) :mrgreen: :mrgreen: ale nikt nie jest az taki szalony :) :rr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muehehehehe :mrgreen: :buahaha:

 

niska podatność powierzchni na wiatr w czasie sztormowej pogody.  

 

...

 

dominująca jasność soczewek i zamiłowanie do szczegółów tylko w teleskopie JNS Big Boss!  

 

...

 

Średnica zwierciadla: ogromna 150mm  

Ogniskowa: powlekana o szczególnej ostrości szczegółów 1400mm

 

:ha: :ha: :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu zadowolonych klientów firmy JNS Optics z powodzeniem stosuje teleskop JNS Comet w sportach strzeleckich. Precyzja tego przyrządu w warunkach strzeleckich niejednego już mile zaskoczyła. Śledzenie wystrzeliwanych rzutek na odległość 300 metrów nie stanowi żadnego problemu dla teleskopu JNS Comet! Przekonajcie się Państwo sami o licznych zaletach tego wielozadaniowego przyrządu!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Ja po prostu leze :buahaha: :buahaha: :buahaha:

 

A na powaznie: ciekawe co to za Mak. :lol: Czy jakis przeklejony SkyWatcher czy Tajwanska podrobka pokroju tych ich refraktorow 60mm :?:

Mak takiej jakosci to musi byc cos strasznego :? :?

 

Nie, ja jeszcze nie moge :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie zdaje czy ten sprzer spoczywa na statywie od skyluxa ?:P

 

Tak to to samo co SkyLuxowy mont!

Tyle, że w komplecie ze SkyLuxem sprzedawali to bez promocji po nieco ponad 400 zł a teraz sprzedają po 300 do daje nam prawdziwy obraz tego jak Ci ludzie z JNS robią allegrowiczów w balona ale nie onie jedyni!!!

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskopy firmy JNS Optics to sprzęt iście magiczny...

nawet do 12,8 maga
.

... posiadający nowoczesne, niespotykane rozwiązania...

soczewkowy Maksutov-Cassegrain

... otwierający przed nami niesamowite, dotychczas niedostępne możliwości...

można wykonywać zdjęcia (...) spektakularnych zjawisk przyrodniczych, takich jak erupcje wulkanów z dalekiej i bezpiecznej odległości.

... no i przede wszystkim jest to produkt z wyższej półki,.

Big Boss 1400-150 High End
.

No i po co było kupować Vixeny i Takahashi? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie po co???? :mrgreen: chyba zeby faktycznie dojrzeć cos spektaklarnego:) bo temu sprzetowi nie zaufałbym nigdy :) jakieś albo jak mawiają fujarki cienkie 60mm albo magicznie krótkie ze 150 "OGROMNYM" lustrem:) Brak słów tylko śmiech pozostaje z tego co to sie wciska nieswiadomym jeszcze jakości ofiarom zainteresowania Astronomią :mrgreen: :buahaha: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe taa kiedys mi moja Panna mówiła :D ale wierz mi, ze to takie złudzenie tylko pewnie chodzi o słynne z TVP 2 M jak M :mrgreen: :mrgreen: Nie ja z zadnym M jak M nie mam kontaktów, a z tyłu jest moja meblościanka. Gdzieś tam w głębi pokoju czai sie Celestron :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.