Skocz do zawartości

Moja pierwsza ciemnotka, czyli VdB 141


dziki

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, TomekDw napisał:

A będą jakieś wskazówki do wydobywania koloru? 

Tomek odpowiem przewrotnie: to jest galeria zdjęć DS - tu wstawiamy swoje zdjęcia, ewentualnie krytykujemy je, chwalimy, rozbieramy na subpixele, pokazujemy "a ja bym to zrobił inaczej", udzielamy wskazówek "idź w tą stronę". Tutoriali się tu nie spodziewaj z automatu... nikt po umieszczonym zdjęciu nie będzie pisał instrukcji jak je zrobił, chyba że ktoś o to poprosi a ktoś inny będzie chciał się wiedzą podzielić.

Rozumiem że chcesz wiedzieć skąd się wziął tam kolor ;) - zmajstruję opis i wrzucę w Szkole Astrofotografii. Uprzedzam: nie będzie to lekcja Photoshopa tylko info o narzędziach i kolejności działań. Jak będzie coś niejasne to dopytuj, w miarę możliwości pomogę.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, dziki napisał:

Tomek odpowiem przewrotnie: to jest galeria zdjęć DS - tu wstawiamy swoje zdjęcia, ewentualnie krytykujemy je, chwalimy, rozbieramy na subpixele, pokazujemy "a ja bym to zrobił inaczej", udzielamy wskazówek "idź w tą stronę". Tutoriali się tu nie spodziewaj z automatu... nikt po umieszczonym zdjęciu nie będzie pisał instrukcji jak je zrobił, chyba że ktoś o to poprosi a ktoś inny będzie chciał się wiedzą podzielić.

Rozumiem że chcesz wiedzieć skąd się wziął tam kolor ;) - zmajstruję opis i wrzucę w Szkole Astrofotografii. Uprzedzam: nie będzie to lekcja Photoshopa tylko info o narzędziach i kolejności działań. Jak będzie coś niejasne to dopytuj, w miarę możliwości pomogę.

Żadnych tutoriali się tu nie spodziewałem, ani instrukcji. Ten post to była raczej taka forma zapytania czy podzieliłbyś się wiedzą. Jeśli zrobisz jakiś tutorial to chwała dla ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dziki napisał:

Rozumiem że chcesz wiedzieć skąd się wziął tam kolor ;) - zmajstruję opis i wrzucę w Szkole Astrofotografii. Uprzedzam: nie będzie to lekcja Photoshopa tylko info o narzędziach i kolejności działań. 

Zaawansowanych tutków jest jak kot naplakal. Dzięki. 

Mnie bardzo interesuje jak zrobiłeś jednokolorowe  gwiazdki, które spiritowi (i mi w domu) wyszły dwukolorowe. 

Edytowane przez Tayson
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.