Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo ciekaw jakie satanistyczne treści umieściłem w swoim komentarzu? 

Czy wolność wypowiedzi to jest treść satanistyczna? 

Kolego @PKurek jak na tak młody wiek, to jesteś bardzo konserwatywny (to tak bardzo delikatnie powiedziane).

btw. słuchałeś w ogóle tego co wrzucił kolega @berkut123 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, bas.sic napisał:

Jestem bardzo ciekaw jakie satanistyczne treści umieściłem w swoim komentarzu? 

Czy wolność wypowiedzi to jest treść satanistyczna? 

Kolego @PKurek jak na tak młody wiek, to jesteś bardzo konserwatywny (to tak bardzo delikatnie powiedziane).

btw. słuchałeś w ogóle tego co wrzucił kolega @berkut123 ?

Po pierwsze nie chodziło mi o twoją wypowiedź, a o wypowiedź berkuta  , po drugie NIE NIE SŁUCHAŁEM ,BO TO JEST TREŚĆ SATANISTYCZNA ,wystarczyło że spojrzałem w tytuł... PROSZĘ MODERATORA O SKASOWANIE TREŚCI SZATAŃSKICH!

Edytowane przez Pkurek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łooo to pojechałeś.

Współczuję adminowi który w tym wątku oddzieli treści szatańskie od nie szatańskich, już an samym początku jest Sabaton, Rasputin etc... wiadomo inspirowane szatańską mocą.

:firefire:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem edytować post , wkleić inną muzykę  , ale nie da rady , jakiś napis wyskoczył że za późno to robię . Miałem dobre chęci , to wybrałem na zamianę . Bardzo gustowny utwór . Jest poprawny politycznie pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pkurek, skoro tak stawiasz sprawę to mogłeś wypisać listę gatunków muzycznych, które uważasz za zagrożenie duchowe. Byłoby prościej i bez niepotrzebnych spięć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, bas.sic napisał:

Łooo to pojechałeś.

Współczuję adminowi który w tym wątku oddzieli treści szatańskie od nie szatańskich, już an samym początku jest Sabaton, Rasputin etc... wiadomo inspirowane szatańską mocą.

:firefire:

Jeżeli wiesz które są satanistyczne ,a które nie to przecież możesz napisać ,jeżeli któreś są to oczywiście nie mam nic przeciwko ich skasowaniu ,po prostu te obrzydlistwa umieszczone przez berkuta są od nazwy i od samego początku określone jako ,,satanists,, ,a to nie powinno mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Pkurek napisał:

SŁUCHAJ NO TY ,TO JEST KRAJ KATOLICKI I NA ŻADNE SATANISTYCZNE TREŚCI NIE POWINNO BYĆ TUTAJ MIEJSCA!

Tutaj obowiązuje rozdział religii od forum ^_^ Też niespecjalnie lubię te klimaty ale moje poglądy, podobnie jak i Twoje, nie są podstawą do usunięcia czegokolwiek.

Swoją drogą, jakiś zły duch zainteresował się Twoim caps-lockiem ;)

4 godziny temu, Pkurek napisał:

po drugie NIE NIE SŁUCHAŁEM ,BO TO JEST TREŚĆ SATANISTYCZNA

Aha...

3 godziny temu, bas.sic napisał:

Współczuję adminowi który w tym wątku oddzieli treści szatańskie od nie szatańskich

Nikt nic nie będzie oddzielał.

Kiedyś chciałem coś zrobić z tym wątkiem, raczej z powodu tragicznej 'jakości' artystycznej, ale 'de gustibus...' ;)

3 godziny temu, berkut123 napisał:

Bardzo gustowny utwór . Jest poprawny politycznie pod każdym względem.

Mydełko FA? Ja się pytam - dlaczego promujesz sąsiednie forum? :flirt::D

• Lubię 2
  • Kocham 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie ulubiony tej kapeli ale choć tytuł pasuje :flirt: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Paether napisał:

Tutaj obowiązuje rozdział religii od forum ^_^ Też niespecjalnie lubię te klimaty ale moje poglądy, podobnie jak i Twoje, nie są podstawą do usunięcia czegokolwiek.

Swoją drogą, jakiś zły duch zainteresował się Twoim caps-lockiem ;)

Aha...

Nikt nic nie będzie oddzielał.

Kiedyś chciałem coś zrobić z tym wątkiem, raczej z powodu tragicznej 'jakości' artystycznej, ale 'de gustibus...' ;)

Mydełko FA? Ja się pytam - dlaczego promujesz sąsiednie forum? :flirt::D

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie ,a jak coś do religii nawiąże ,,katol,, to zawsze piszą ,że   znowu się katol odezwał... Nadal proszę o skasowanie satanistycznych treści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:rofl: Z dydykacją dla wszystkich satanistów :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, ale mi przyponiałeś: parabole tańczą, to dopiero był hicior w 2005!

• Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Pkurek napisał:

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie

Weź się powstrzymaj, kolejny taki komentarz i idziesz na 2 tygodniowe wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Pkurek napisał:

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie ,a jak coś do religii nawiąże ,,katol,, to zawsze piszą ,że   znowu się katol odezwał

Gdyby było tak jak piszesz, ten wpis wyleciałby w podskokach, a nie zauważyłem żeby ktoś miał z nim jakiekolwiek problemy...;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie odkrycie ^^

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Za(KS)t napisał:

Ostatnie odkrycie ^^

Słuchaliśmy tego, jak jechaliśmy z @Iluvatar na jesienny zlot. 'Fear of The Dark to kawałek nie bardzo pasujący do miłośników astronomii :D

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nikogo od "katoli" nie wyzywa. Nie raz w opisie z obserwacji dorzuciłam "dzięki Bogu" etc i ani razu nikt mnie nie "zjadł",nigdy nie spotkałam się z niechęcią czy wrogością. Przecież nie żyjemy w lesie... 

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Paether napisał:

Słuchaliśmy tego, jak jechaliśmy z @Iluvatar na jesienny zlot. 'Fear of The Dark to kawałek nie bardzo pasujący do miłośników astronomii :D

Jak ci darki źle wyjdą to jak najbardziej pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ostatnio też upodobałem sobie ruskie kawałki, wszystko się zaczęło od maniakalnego słuchania Chóru Alexandrova, potem zeszło na Igora Rasterayeva, teraz znalazłem Otava Yo, ogólnie genialny zespół wywodzący się z ulicznych grajków. Warto też wspomnieć że mają mistrzowsko zrobione teledyski. Jak ktoś zna coś tego typu to ślijcie koniecznie :)

Edytowane przez Za(KS)t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pkurek napisał:

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie ,a jak coś do religii nawiąże ,,katol,, to zawsze piszą ,że   znowu się katol odezwał... Nadal proszę o skasowanie satanistycznych treści.

Na forum nie ma małych dzieci. Jeśli komuś dany utwór nie leży to go nie słucha i tyle. Takie przepychanki słowne są niepotrzebne. Na ścisłośc jako zagorzały katolik powinieneś słuchać tylko muzyki chrześcijańskiej, a tak nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Polecana zawartość

• Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Kocham
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 19 odpowiedzi
    • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
      Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 11 odpowiedzi
    • Zbiórka: Obserwatorium do poszukiwania nowych planet pozasłonecznych
      W związku z sąsiednim wątkiem o zasadach przyjmowania stypendiów, po Waszej radzie zdecydowałem się założyć zbiórkę crowdfundingową na portalu zrzutka.pl. W tym wątku będę informował o wszelkich aktualizacjach, przychodzących także po zakończeniu.
        • Kocham
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 85 odpowiedzi
    • Mamy polską zmienną z zaćmieniowym dyskiem protoplanetarnym
      W ten weekend, korzystając z danych ASAS-SN (All Sky Automated Survey for Supernovae), wykryłem nieznaną do tej pory zmienną typu R Coronae Borealis. To jedna z najrzadszych typów gwiazd zmiennych - do tej pory odnaleziono zaledwie ~150. Ich poszukiwanie nie należy do najprostszych, gdyż swoimi wskaźnikami barwy (B-V, J-K etc.) nie wyróżniają się zbytnio, dlatego szybciej jest przeszukać krzywe blasku.
        • Lubię
      • 18 odpowiedzi
    • Odkrycia 144 gwiazd zmiennych
      W tym temacie przedstawiam wyniki trwającego pół roku amatorskiego projektu, którego celem było wyszukiwanie nowych gwiazd zmiennych. Podsumowując, udało mi się znaleźć 144 gwiazdy zmienne, jedna z nich to współodkrycie z Gabrielem Murawskim - układ binarny o znacznej ekscentryczności. Postanowiłem więc zakończyć projekt, by móc zając się tematem spektroskopii średnich rozdzielczości.
        • Kocham
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 9 odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.