Skocz do zawartości

Muzyka


Pkurek

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Pkurek napisał:

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie ,a jak coś do religii nawiąże ,,katol,, to zawsze piszą ,że   znowu się katol odezwał

Gdyby było tak jak piszesz, ten wpis wyleciałby w podskokach, a nie zauważyłem żeby ktoś miał z nim jakiekolwiek problemy...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bellatrix

Nikt nikogo od "katoli" nie wyzywa. Nie raz w opisie z obserwacji dorzuciłam "dzięki Bogu" etc i ani razu nikt mnie nie "zjadł",nigdy nie spotkałam się z niechęcią czy wrogością. Przecież nie żyjemy w lesie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też upodobałem sobie ruskie kawałki, wszystko się zaczęło od maniakalnego słuchania Chóru Alexandrova, potem zeszło na Igora Rasterayeva, teraz znalazłem Otava Yo, ogólnie genialny zespół wywodzący się z ulicznych grajków. Warto też wspomnieć że mają mistrzowsko zrobione teledyski. Jak ktoś zna coś tego typu to ślijcie koniecznie :)

 

Edytowane przez Za(KS)t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pkurek napisał:

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie ,a jak coś do religii nawiąże ,,katol,, to zawsze piszą ,że   znowu się katol odezwał... Nadal proszę o skasowanie satanistycznych treści.

Na forum nie ma małych dzieci. Jeśli komuś dany utwór nie leży to go nie słucha i tyle. Takie przepychanki słowne są niepotrzebne. Na ścisłośc jako zagorzały katolik powinieneś słuchać tylko muzyki chrześcijańskiej, a tak nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, powinien poprosić, o usunięcie i nie umieszczanie podobnych linków w tym wątku, ale norm nie przekroczyły i nikogo chyba nie obraził.

 

Staną, najpewniej zgodnie z własnymi przekonaniami, w opozycji do lansowania treści jawnie  niezgodnych z nauczaniem kościoła, a my od razu zarzucamy mu trolowanie.

Satanizm, okultyzm jest złem i co do tego nie ma wątpliwości. Nie bądźmy hipokrytami, sam biję się w piersi, kto z nas chciałoby by ich dzieci zeszły na złą drogę, ba sam chciał podążyć w tą stronę.  I nie chodzi to o dyktaturę większości, ale o elementarne postrzeganie dobra.

W Wolność  wpisane jest samoograniczanie.

 

To też uznamy za  trolowanie?

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,

równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem za swojego życia dużo ciężkiej muzyki od małego aż do teraz. Wiele piosenek miało zabarwienie satanistyczne i jakoś nie zszedłem na manowce :D
Młodzież/dorośli mają swój rozum, a dzieci to raczej za taką muzyką nie przepadają i nawet nie będą rozumieć o co w niej chodzi. Gorsze od tego jest ślepa wiara i fanatyzm połączone z brakami w edukacji i wychowaniu lub troll nabijający posty.

Ciekawostka :
" Satanizm teistyczny Kościoły chrześcijańskie przypisały osobom zajmującym się magią i czarami od okresu renesansu ".
Na stos z magikami i czarodziejami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Winter napisał:

Słuchałem za swojego życia dużo ciężkiej muzyki od małego aż do teraz. Wiele piosenek miało zabarwienie satanistyczne i jakoś nie zszedłem na manowce :D
Młodzież/dorośli mają swój rozum, a dzieci to raczej za taką muzyką nie przepadają i nawet nie będą rozumieć o co w niej chodzi. Gorsze od tego jest ślepa wiara i fanatyzm połączone z brakami w edukacji i wychowaniu lub troll nabijający posty.

Ciekawostka :
" Satanizm teistyczny Kościoły chrześcijańskie przypisały osobom zajmującym się magią i czarami od okresu renesansu ".
Na stos z magikami i czarodziejami !

Mylisz się ,to ty jesteś trollem ,bo wbiłeś na złość kolejny satanistyczny kawałek zamiast się uspokoić i przegrać z honorem na argumenty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pkurek napisał:

To nie ja zacząłem tylko berut ,który wstawił muzykę godzącą bezpośrednio w cywilizację ludzką ,co wydaje mi się nie ma prawa pojawić się na forum co nie???

Idąc Twoim tropem (bo nie słuchałeś, a sugerujesz się nazwą) to trzeba zabronić czytania "Szatana z siódmej klasy". 

Trochę otwartości na świat.....

Btw. ja już dziękuję za uwagę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bas.sic napisał:

Idąc Twoim tropem (bo nie słuchałeś, a sugerujesz się nazwą) to trzeba zabronić czytania "Szatana z siódmej klasy". 

Trochę otwartości na świat.....

Btw. ja już dziękuję za uwagę.

Twój szatański świat mnie nie interesuje. Ja też już dziękuję (chyba ,że ktoś mnie sprowokuje) ,"z głupkami nie ma sensu dyskutować ,przed głupkami trzeba się bronić" W.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pkurek napisał:

Twój szatański świat mnie nie interesuje

Dlaczego twierdzisz że to jego świat? Tak czynią tylko bardzo źli ludzie.

Kolejnym argumentem za poprzednim zdaniem jest to że niesamowicie rozreklamowałeś satanizm tu na forum. Tak była twoja ukryta intencja ?

Wolę myśleć że nie .

Na ochłonięcie zamykam na kilka dni i tak wątpliwej jakości temat.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
  • 2 lata później...
  • Paether odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.