Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie karmcie trolla 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pełna zgoda, powinien poprosić, o usunięcie i nie umieszczanie podobnych linków w tym wątku, ale norm nie przekroczyły i nikogo chyba nie obraził.

Staną, najpewniej zgodnie z własnymi przekonaniami, w opozycji do lansowania treści jawnie  niezgodnych z nauczaniem kościoła, a my od razu zarzucamy mu trolowanie.

Satanizm, okultyzm jest złem i co do tego nie ma wątpliwości. Nie bądźmy hipokrytami, sam biję się w piersi, kto z nas chciałoby by ich dzieci zeszły na złą drogę, ba sam chciał podążyć w tą stronę.  I nie chodzi to o dyktaturę większości, ale o elementarne postrzeganie dobra.

W Wolność  wpisane jest samoograniczanie.

To też uznamy za  trolowanie?

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,

równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,

"

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchałem za swojego życia dużo ciężkiej muzyki od małego aż do teraz. Wiele piosenek miało zabarwienie satanistyczne i jakoś nie zszedłem na manowce :D
Młodzież/dorośli mają swój rozum, a dzieci to raczej za taką muzyką nie przepadają i nawet nie będą rozumieć o co w niej chodzi. Gorsze od tego jest ślepa wiara i fanatyzm połączone z brakami w edukacji i wychowaniu lub troll nabijający posty.

Ciekawostka :
" Satanizm teistyczny Kościoły chrześcijańskie przypisały osobom zajmującym się magią i czarami od okresu renesansu ".
Na stos z magikami i czarodziejami !

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętając o przeszłości, żyjmy dziś i patrzmy w przyszłość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ja zacząłem tylko berut ,który wstawił muzykę godzącą bezpośrednio w cywilizację ludzką ,co wydaje mi się nie ma prawa pojawić się na forum co nie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Winter napisał:

Słuchałem za swojego życia dużo ciężkiej muzyki od małego aż do teraz. Wiele piosenek miało zabarwienie satanistyczne i jakoś nie zszedłem na manowce :D
Młodzież/dorośli mają swój rozum, a dzieci to raczej za taką muzyką nie przepadają i nawet nie będą rozumieć o co w niej chodzi. Gorsze od tego jest ślepa wiara i fanatyzm połączone z brakami w edukacji i wychowaniu lub troll nabijający posty.

Ciekawostka :
" Satanizm teistyczny Kościoły chrześcijańskie przypisały osobom zajmującym się magią i czarami od okresu renesansu ".
Na stos z magikami i czarodziejami !

Mylisz się ,to ty jesteś trollem ,bo wbiłeś na złość kolejny satanistyczny kawałek zamiast się uspokoić i przegrać z honorem na argumenty .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Za(KS)t napisał:

Nie karmcie trolla 

Zwykła złośliwość czy kolejna karma hę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem trolem i przyznaję się do porażki. Na otarcie łez posłuchajcie razem ze mną :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Pkurek napisał:

To nie ja zacząłem tylko berut ,który wstawił muzykę godzącą bezpośrednio w cywilizację ludzką ,co wydaje mi się nie ma prawa pojawić się na forum co nie???

Idąc Twoim tropem (bo nie słuchałeś, a sugerujesz się nazwą) to trzeba zabronić czytania "Szatana z siódmej klasy". 

Trochę otwartości na świat.....

Btw. ja już dziękuję za uwagę.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Winter ale jazgot :firefire:

Mocno i poprawnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, bas.sic napisał:

Idąc Twoim tropem (bo nie słuchałeś, a sugerujesz się nazwą) to trzeba zabronić czytania "Szatana z siódmej klasy". 

Trochę otwartości na świat.....

Btw. ja już dziękuję za uwagę.

Twój szatański świat mnie nie interesuje. Ja też już dziękuję (chyba ,że ktoś mnie sprowokuje) ,"z głupkami nie ma sensu dyskutować ,przed głupkami trzeba się bronić" W.C.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Pkurek napisał:

Twój szatański świat mnie nie interesuje

Dlaczego twierdzisz że to jego świat? Tak czynią tylko bardzo źli ludzie.

Kolejnym argumentem za poprzednim zdaniem jest to że niesamowicie rozreklamowałeś satanizm tu na forum. Tak była twoja ukryta intencja ?

Wolę myśleć że nie .

Na ochłonięcie zamykam na kilka dni i tak wątpliwej jakości temat.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Polecana zawartość

• Małe porównanie mgławic planetarnych
      Postanowiłem zrobić taki kolaż będący podsumowaniem moich tegorocznych zmagań z mgławicami planetarnymi a jednocześnie pokazujący różnice w wielkości kątowe tych obiektów.
      Wszystkie mgławice na tej składance prezentowałem i opisywałem w formie odrębnych tematów na forum więc nie będę się rozpisywał o każdym obiekcie z osobna - jak ktoś jest zainteresowany szczegółami bez problemu znajdzie fotkę danej mgławicy na forum.
        • Kocham
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 19 odpowiedzi
    • SN 2018hhn - "polska" supernowa w UGC 12222
      Dziś mam przyjemność poinformować, że jest już potwierdzenie - obserwacja spektroskopowa wykonana na 2-metrowym Liverpool Telescope (La Palma, Wyspy Kanaryjskie). Okazuje się, że mamy do czynienia z supernową typu Ia. Poniżej widmo SN 2018hhn z charakterystyczną, silną linią absorpcyjną SiII.
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 11 odpowiedzi
    • Zbiórka: Obserwatorium do poszukiwania nowych planet pozasłonecznych
      W związku z sąsiednim wątkiem o zasadach przyjmowania stypendiów, po Waszej radzie zdecydowałem się założyć zbiórkę crowdfundingową na portalu zrzutka.pl. W tym wątku będę informował o wszelkich aktualizacjach, przychodzących także po zakończeniu.
        • Kocham
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 85 odpowiedzi
    • Mamy polską zmienną z zaćmieniowym dyskiem protoplanetarnym
      W ten weekend, korzystając z danych ASAS-SN (All Sky Automated Survey for Supernovae), wykryłem nieznaną do tej pory zmienną typu R Coronae Borealis. To jedna z najrzadszych typów gwiazd zmiennych - do tej pory odnaleziono zaledwie ~150. Ich poszukiwanie nie należy do najprostszych, gdyż swoimi wskaźnikami barwy (B-V, J-K etc.) nie wyróżniają się zbytnio, dlatego szybciej jest przeszukać krzywe blasku.
        • Lubię
      • 18 odpowiedzi
    • Odkrycia 144 gwiazd zmiennych
      W tym temacie przedstawiam wyniki trwającego pół roku amatorskiego projektu, którego celem było wyszukiwanie nowych gwiazd zmiennych. Podsumowując, udało mi się znaleźć 144 gwiazdy zmienne, jedna z nich to współodkrycie z Gabrielem Murawskim - układ binarny o znacznej ekscentryczności. Postanowiłem więc zakończyć projekt, by móc zając się tematem spektroskopii średnich rozdzielczości.
        • Kocham
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 9 odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.