Skocz do zawartości

Muzyka


Pkurek

Rekomendowane odpowiedzi

Sześć stron linków do Youtube'a, merytorycznie i estetycznie niewiele wnoszących. Ok, format forum jeszcze jakoś to przełyka. 

Ale prośba/żądanie o usunięcie nieprawomyślnych treści :shocked: 

Sorry, ale taka jest chyba licencja poetica tego wątku.

 

Prowokacyjnie :hug:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bas.sic napisał:

Nie rozumiem w czym rzecz? Prosisz o wrzucanie do wątku muzyki, a jak ktoś wrzuca to prosisz żeby ją kasować?

O co Ci chodzi?

 


 

 

21 godzin temu, berkut123 napisał:

PROSZĘ O NATYCHMIASTOWE USUNIĘCIE TYCH SATANISTYCZNYCH TREŚCI ,ROZUMIECIE? SATANISTYCZNYCH!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw jakie satanistyczne treści umieściłem w swoim komentarzu? 

Czy wolność wypowiedzi to jest treść satanistyczna? 

Kolego @PKurek jak na tak młody wiek, to jesteś bardzo konserwatywny (to tak bardzo delikatnie powiedziane).

 

btw. słuchałeś w ogóle tego co wrzucił kolega @berkut123 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bas.sic napisał:

Jestem bardzo ciekaw jakie satanistyczne treści umieściłem w swoim komentarzu? 

Czy wolność wypowiedzi to jest treść satanistyczna? 

Kolego @PKurek jak na tak młody wiek, to jesteś bardzo konserwatywny (to tak bardzo delikatnie powiedziane).

 

btw. słuchałeś w ogóle tego co wrzucił kolega @berkut123 ?

 

Po pierwsze nie chodziło mi o twoją wypowiedź, a o wypowiedź berkuta  , po drugie NIE NIE SŁUCHAŁEM ,BO TO JEST TREŚĆ SATANISTYCZNA ,wystarczyło że spojrzałem w tytuł... PROSZĘ MODERATORA O SKASOWANIE TREŚCI SZATAŃSKICH!

Edytowane przez Pkurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bas.sic napisał:

Łooo to pojechałeś.

Współczuję adminowi który w tym wątku oddzieli treści szatańskie od nie szatańskich, już an samym początku jest Sabaton, Rasputin etc... wiadomo inspirowane szatańską mocą.

:firefire:

Jeżeli wiesz które są satanistyczne ,a które nie to przecież możesz napisać ,jeżeli któreś są to oczywiście nie mam nic przeciwko ich skasowaniu ,po prostu te obrzydlistwa umieszczone przez berkuta są od nazwy i od samego początku określone jako ,,satanists,, ,a to nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pkurek napisał:

SŁUCHAJ NO TY ,TO JEST KRAJ KATOLICKI I NA ŻADNE SATANISTYCZNE TREŚCI NIE POWINNO BYĆ TUTAJ MIEJSCA!

Tutaj obowiązuje rozdział religii od forum ^_^ Też niespecjalnie lubię te klimaty ale moje poglądy, podobnie jak i Twoje, nie są podstawą do usunięcia czegokolwiek.

Swoją drogą, jakiś zły duch zainteresował się Twoim caps-lockiem ;)

 

4 godziny temu, Pkurek napisał:

po drugie NIE NIE SŁUCHAŁEM ,BO TO JEST TREŚĆ SATANISTYCZNA

Aha...

 

3 godziny temu, bas.sic napisał:

Współczuję adminowi który w tym wątku oddzieli treści szatańskie od nie szatańskich

Nikt nic nie będzie oddzielał.

Kiedyś chciałem coś zrobić z tym wątkiem, raczej z powodu tragicznej 'jakości' artystycznej, ale 'de gustibus...' ;)

 

 

3 godziny temu, berkut123 napisał:

Bardzo gustowny utwór . Jest poprawny politycznie pod każdym względem.

Mydełko FA? Ja się pytam - dlaczego promujesz sąsiednie forum? :flirt::D

 

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Paether napisał:

Tutaj obowiązuje rozdział religii od forum ^_^ Też niespecjalnie lubię te klimaty ale moje poglądy, podobnie jak i Twoje, nie są podstawą do usunięcia czegokolwiek.

Swoją drogą, jakiś zły duch zainteresował się Twoim caps-lockiem ;)

 

Aha...

 

Nikt nic nie będzie oddzielał.

Kiedyś chciałem coś zrobić z tym wątkiem, raczej z powodu tragicznej 'jakości' artystycznej, ale 'de gustibus...' ;)

 

 

Mydełko FA? Ja się pytam - dlaczego promujesz sąsiednie forum? :flirt::D

 

Jak jakiś satanista zacznie bałamucić forum to nikt się nie odezwie ,a jak coś do religii nawiąże ,,katol,, to zawsze piszą ,że   znowu się katol odezwał... Nadal proszę o skasowanie satanistycznych treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.