Skocz do zawartości

X Zimowy Zlot Miłośników Astronomii - Lipowiec 2018


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to nowe miejsce, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie pokazują, że będzie tam na prawdę dobrze. Niebo jest tam jedno z najlepszych w Beskidzie Niskim.

@Lukasz83: Tam jest normalna droga gminna, i dostaliśmy informację, że droga jest regularnie odśnieżana, chyba że przyszłyby jakieś duże opady, to zostawiana jest na koniec. Ale z tym problemu też nie ma, bo właściciele posiadają traktor z pługiem :)

 

Plac do rozkładania sprzętu z widokiem na południe.

20171118_081034.jpg.96098684c81d9db830f2f84ac4fea6df.jpg20171118_081117.jpg.3ab100210a82f94604dd494a6536e531.jpg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale fajne, nowe zapupie!* :D
Chyba będzie się tam pięknie jechało wśród ładnych widoków zimowego popołudnia. Już się nie mogę doczekać! Wysyłamy z H-linką zgłoszenia i już przebieram nogami! 

(*zapupie to takie zadupie, ale w pozytywnym znaczeniu)

I zgłaszam się do przeprowadzenia konkursu Astrebus II, którego to pierwsza edycja na zlocie jesiennym podobno wywołała dużo pozytywnych emocji! Proszę mnie wpisać w piątek albo sobotę.

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się.

Jak niektórzy wiedzą moje rzadkie wypady na zimowy zlot są ściśle skorelowane z Pucharem Świata w Skokach na Krokwi.

Także udało się bo skoki są tydzień później.

Super że będzie nowa miejscówka ( może wiosną także) z map LP widzę że niebo jest tam o wiele, wiele lepsze niż w Odernem. Porównywalne do Stężnicy. Oby tylko pogoda dopisała jak ostatnio.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkuje do postu Piotrka Guzika na temat warunków jakie znajdziemy w tamtym miejscu. Piotrek opisuje Czeremche, to jest miejsce położone raptem kilka kilometrów od naszego ośrodka.

 

EDIT: I jeszcze mapka:

mapa_czeremcha.jpg.fa5338f8cd23f42a2f394d8b33e419bc.jpg

Edytowane przez PawelBe
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku konkurs w formie 1z10 zostaje komisyjnie zamknięty i w jego miejsce wchodzi konkurs "Astronomiczne koło fortuny".

W roli Magdy Masny obligatoryjnie zostaje wybrany @sawes1. "Paweł, pocałuj Pana" :)

Co Wy na to? To poważna propozycja z kołem fortuny.

  • Kocham 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.