Skocz do zawartości

Dwa ( czyżby ??? ) oblicza JP


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pki1234 napisał:

stanę trochę w obronie Tysona...

Moje doświadczenia z AK i Panem Januszem są jak najbardziej pozytywne. Nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością i arogancją. Kupowałem tam wiele nietypowych elementów i nigdy się nie naciąłem. Zanim zamówiłem dokładnie przepytałem o produkt i dostawę, nawet przy prostych rzeczach. I znowu - nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością lub niechęcią odpowiedzi.

Także trudno mi uwierzyć że wina tutaj jest wyłącznie jednostronna i trudno zrozumieć jednoznacznie intencję Twojego postu.

Nigdy tokarz nie zachorował, albo Delta nie nawaliła jako dystrybutor podczas realizacji zamówienia? Aż się wierzyć nie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu też ma swoich klientów:)

A przemiał jaki ma - to te kilka wpadek (a pewnie takie są i w innych sklepach) to wszystko się kręci.

W dodatku wielu ludzi zaczynających przygodę z astro - rzadko czyta fora takie jak te.

A jak wygogluje to ma jeden z pierwszych sklepów tego Pana. Powiedzmy dodatkowo jak ktoś mieszka w Krakowie czy okolicach to raczej nie będzie mu się chciało jechac gdzie indziej. Ma pod nosem to kupuje tu. 

Kolejna sprawa Pan z tego sklepu wiedzę ma ogromną - więc i zachęci Świeżaka do kupna.

Ja tam nikogo nie bronie ani nie oskarżam - wpadki zdarzają się każdemu. 

A, że mamy wolny rynek to kupujemy gdzie chcemy. Ktoś się sparzy raz nie kupi już więcej w tym miejscu - a są ludzie co kupują od lat i się nie sparzyli - więc będą kupować tam dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie.

Czy jest oczekiwane, wsparcie modów AP w tym topiku? Jeśli tak, to jakie? Pamiętajcie, że każdy wpis poruszający komercyjny aspekt działań wszelkich wywoływanych do tablicy podmiotów na łamach AP  nie jest neutralny z zasady. Jeśli potrzebne wsparcie,  proszę jasno określić jakiego rodzaju akcja jest oczekiwana. Jeśli po prostu autor chce przestrzec przed konkretnymi serwisami proszę jasno to zdeklarować.   

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hans
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na zakończenie tego wątku /tematu ( mam nadzieję ) :  szkoda Koledzy  czasu Waszego,  mojego rowniez - na dalsze walkowanie sprawy.  Na podstawie tego  udokumentowanego swistkiem/malutkim paragonikiem ( o skandalicznej jakości wydruku) wydarzenia - obojętne czy zamierzonego, czy też przypadkowego  - nasuwa się prosty wniosek :  warto sprawdzać dowody zakupu na miejscu w sklepie ; jak kwotę całkowitą, tak składowe pozycje zakupu. Nie wznikna potem problemy z reklamacjami, zwrotami itp itd.  Bardziej komplikuje się sprawa, gdy w roztargnieniu brak w przesyłce faktury, kurier celowo rzuca paczką itp itd

Smutne to , że - jak narazie - czesto jest tak, nie tylko w branży astro, że nie klient nasz pan, ale sprzedawca jest tym panem . To się powoli, powoli bedzie zmieniac i w tym widzę optymistyczny akcent. Prosze moderatora o zamkniecie tematu, cel zostal osiagniety !

 

Ale z przekory i dla rozrywki będę domagał się zwrotu niesłusznie zainkasowanej kwoty    :) Jako ekwiwalent - filtr słoneczny z folii Baadera  10x10 + ..... brakująca śrubka  :) 

Oczywiście nie omieszkam poinformować o wyniku .   :)

Pozdrawiam,

zbignieww - ZW

Edytowane przez zbignieww
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.