Skocz do zawartości

Czy gdyby......to......


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gdyby pojawiła się miejscówka w okolicach Warszawy, pod ciemnym niebem Broku ( nocleg + zasilanie plus parking )  to byś pojechał/pojechała? Myślę o takich weekendowych wypadach piątek niedziela w kwietniu maju i wrześniu październiku?

Nocleg :domki z toaletą, prąd i pole obserwacyjne z prądem. Koszt pewnie ok. 30 z od osoby, ale jest o mocno zależne od liczby.

Mam coś takiego na oku, ale interesuje mnie poważne zainteresowanie.

TO NIE MA BYĆ WYJAZD INTEGRACYJNY! Bez programu- wyłącznie obserwacje lub afoto.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogadam, warunkiem jest zgromadzenie sporej liczby osób aby nam wyłączyli oświetlenie, to znaczy abyśmy byli sami. Pogadam przy najbliższej bytności w Broku, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy propozycja skierowana jest również do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z astro obserwacjami? Mieszkam pod Warszawą więc jak wszyscy z tych okolic, o dobrym niebie mogę tylko pomarzyć. A samemu jak wiadomo, ciężko się zebrać gdzieś dalej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, razor8246 napisał:

A czy propozycja skierowana jest również do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z astro obserwacjami? Mieszkam pod Warszawą więc jak wszyscy z tych okolic, o dobrym niebie mogę tylko pomarzyć. A samemu jak wiadomo, ciężko się zebrać gdzieś dalej ;) 

Tak, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na TAK.

Oczywiście, że początkujący są mile widziani! Weźcie pod uwagę, że niektórym (na pewno piszę o sobie :D) podczas rozstawiania sprzętu często włącza się pewne ograniczenie w mózgu polegające na tym, że do odpalenia sesji nie zobaczyłbym różowego słonia biegającego po polu. Po odpaleniu - jestem do dyspozycji ;)

Maciek czy tam jest dostępny południowy horyzont? Strzelec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, razor8246 napisał:

A czy propozycja skierowana jest również do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z astro obserwacjami? Mieszkam pod Warszawą więc jak wszyscy z tych okolic, o dobrym niebie mogę tylko pomarzyć. A samemu jak wiadomo, ciężko się zebrać gdzieś dalej ;) 

Tak się składa, że ja też mieszkam w tym Otwocku pod Warszawą :Beer:

Ja jeśli czas pozwoli to też bardzo chętnie wybrałbym się pod ciemne niebo.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dziki napisał:

Również jestem na TAK.

Oczywiście, że początkujący są mile widziani! Weźcie pod uwagę, że niektórym (na pewno piszę o sobie :D) podczas rozstawiania sprzętu często włącza się pewne ograniczenie w mózgu polegające na tym, że do odpalenia sesji nie zobaczyłbym różowego słonia biegającego po polu. Po odpaleniu - jestem do dyspozycji ;)

Maciek czy tam jest dostępny południowy horyzont? Strzelec?

Jestem przed pełną dokumentacją. Będę informował na bieżąco o postępach lub o fiasku całego przedsięwzięcia. Warunkiem jest znalezienie miejscówki która my zaakceptujemy i która nas zaakceptuje. Mam parę pomysłów i parę rozmów za sobą . Okolice Broku - bo tam jest dobre niebo. 

Mam nawet taki pomysł, źeby dogadać się z zaprzyjaźnionym gospodarzem we wsi Bojany , źeby postawił toitoja i wyrzucił kilka solidnych przedłużaczy. Zrzuta po 10 pln od każdego, wyjazd  na jedną noc. 

Takie Speedy Rodos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.