Skocz do zawartości

Miejscówka dla Małopolski


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam jako ciekawostkę z bardzo obiecującym zapleczem socjalnym w nowym , pięknym domku. Warunki LP chyba też nie najgorsze - na skraju Pienińskiego Parku Narodowego. Syn spędził tam z rodziną ostatni weekend i - odpowiednio już przeszkolony- stwierdził że jest bardzo ciemno, a widok w stronę południa wspaniały. Zero latarni.

Nocuje do 12 osób. Ciepło, prąd , WiFi itp.

Może warto?

Domek z otoczeniem:

Resized_20171209_105615.thumb.jpeg.d8c7c607af014e6e4993d2611c08336d.jpeg

Widok na południe - widać zamki w Czorsztynie i Niedzicy

Resized_20171208_100818.thumb.jpeg.5fd5f5391f24a5472aae553302f52d20.jpeg

 

Link do strony

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam na imprezie 2 lata temu, dokładnie w ośrodku przy tych dwóch wieżach telekomunikacyjnych, które widać na zdjęciu. wysokość 650m.n.p.m. Żałowałem, że nie miałem aparatu, niebo było czyste, ze względu na wzniesienia, mgła została w dole na całą noc, widok w zenit mało gorszy jak w Bieszczadach, horyzont oczywiście zaświetlony bardziej, ale nie tragicznie. Przy dobrej pogodzie, można tam nieźle łowić fotony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ŁukaszRachuna napisał:

Byłem tam na imprezie 2 lata temu, dokładnie w ośrodku przy tych dwóch wieżach telekomunikacyjnych, które widać na zdjęciu. wysokość 650m.n.p.m. Żałowałem, że nie miałem aparatu, niebo było czyste, ze względu na wzniesienia, mgła została w dole na całą noc, widok w zenit mało gorszy jak w Bieszczadach, horyzont oczywiście zaświetlony bardziej, ale nie tragicznie. Przy dobrej pogodzie, można tam nieźle łowić fotony.

Potwierdzam. Po ostatnim spędzonym w tych okolicach Sylwestrze, pozostały mi przede wszystkim zdjęcia księżycowego nieba z powitania 2017. (niestety nie nadające się do publikacji) .

W ogóle okolice Czorsztyna szczególnie zimą, to "bajkowy świat" i nie tylko gwieździstą nocą.

Też się piszę!

AFCA77FD-7DF2-4625-88BF-AED43552E5A4.jpg

IMG_2680.JPG

IMG_2685.JPG

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.