Skocz do zawartości

Pogodne niebo nad Polską


Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu chronicznego bólu głowy związanego z zastanawianiem się i wypatrywaniem kiedy to może się w końcu rozchmurzy postanowiłem założyć humorystyczny temat, w którym moglibyśmy podzielić się pomysłami na czyste niebo nad Polską :)

Z mojej strony mogę zaproponować, aby wyciągnąć wentylatory, które chłodziły nas latem,  skierować do góry i włączyć z pełną mocą - może po uruchomieniu odpowiedniej ilości moglibyśmy rozwiać dziurę na niebie wystarczającą do jakiejkolwiek formy obserwacji? :)

Co Wy na to, może macie jakieś inne pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Ja mam tak, że jak umyję auto, to zawsze pada deszcz. Co ciekawe, groźba umycia auta na deszcz nie działa. W związku z tym mam pomysł. Może ktoś sprzeda swój sprzęt obserwacyjny z powodu chmur? Warunki do obserwacji zapewne pojawią się natychmiast. Osobiście chętnie kupię ze dwa ES-y.:icon_lol::icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wimmer napisał:

Trzeba przenieść Polskę.

Byśmy się może zamienili z jakimś południowym krajem. Trzeba by obliczyć powierzchnię i porównać, żeby nikt nie był stratny. Potem już tylko wielkie pakowanie, i zamieniamy się domami.

Podobno kiedyś Trynidad i Tobago miało jakieś związki z nami. Może tam jest mniej pochmurnie?

Pzdr,

Gajowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kciałek złożyć tu uroczyste przyobiecanie,że gdy zdarzy się sytuacja jako dawniej często bywało, w postaci 5 pełnych czystych nocy ze rzędu i że ja szedłek sobie spać umęczon 5 nocą z  mimo czystego nieba, że nigdy, przenigdy, gdyby Pogoda nasza Najłaskawsza ponownie zamiar mieć miała takowe ekscentryczne kaprysy, ja wykorzystać każdej minuteńki takowych przyobiecuję :angel2:

 

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HAMAL napisał:

Ja kciałek złożyć tu uroczyste przyobiecanie,że gdy zdarzy się sytuacja jako dawniej często bywało, w postaci 5 pełnych czystych nocy ze rzędu i że ja szedłek sobie spać umęczon 5 nocą z  mimo czystego nieba, że nigdy, przenigdy, gdyby Pogoda nasza Najłaskawsza ponownie zamiar mieć miała takowe ekscentryczne kaprysy, ja wykorzystać każdej minuteńki takowych przyobiecuję :angel2:

 

Zatwierdzone, przekazane wyżej. :D

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.