Skocz do zawartości

Pianka PE i gąbka falista [Warszawa i okolice]


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wybaczcie, że piszę na forum, a nie na giełdzie, ale tam mało kto zagląda ;) Proszę moderatorów o nie wywalanie mnie ;)

Sprawa taka: Zostało mi trochę materiału z przystosowywania walizek na graty astro. Sprzedaję pozostałości, bo chcę się tego pozbyć z domu przed świętami. Bo mnie Ania gani, że zagracam akurat teraz :D

Zapraszam do kupna osoby z Warszawy i okolic. Wybaczcie takie podejście, ale wysyłka takiego gabarytu o dużo przekroczy koszt tych materiałów, a organizowanie prawie dwumetrowej paczki będzie kłopotliwe. A że ze 'stolycy' jest tu trochę osób, to może ktoś zechce. 

-Pianka polietylenowa sztywna, w kolorze ciemnego grafitu z zamkniętymi porami - To taki rodzaj sztywnej pianki, jaką wyściela się na przykład pudełka z okularami Explore Scientific. Jest elastyczna, ale sztywna. Pianka da się z powodzeniem ciąć ostrym nożem do tapet. Pianki o grubości 2cm i 5cm są warstwowe, klejone lub zgrzewane fabrycznie z cieńszych warstw. Wyprzedzając pytania: Nie, nie ma możliwości rozklejenia warstw. Stanowią solidny plaster. 
-Gąbka falista, z wypustkami - również spotykana w walizkach na sprzęt oraz stosowania do wyciszania. Kolor szary.

Oto co mam:
1. Pianka PE o grubości 5cm: 1 kawałek około 89 x 70cm
2. Pianka PE o grubości 2cm: 1 kawałek około 90 x 70cm
3. Pianka PE o grubości 1cm: 1 kawałek około 101 x 77cm
4. Gąbka falista o grubości boku 1cm, grubość we wklęsłości 0,5cm, grubość na wzniesieniu 2cm: 1 kawałek około 162 x 120cm

Sprzedaję wszystko razem. Nie rozbijam na części.

Możemy umówić się na odbiór osobisty. Jeśli ktoś zainteresowany spoza Warszawy posiada własny, tani transport, albo ma znajomego, czy kogoś z rodziny, kto może to odebrać, to też nie ma problemu.

Cena za całość: symboliczne 50zł.

IMG_20171216_153906.thumb.jpg.2dd9496f63f0c185dc8ce10319b9835f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.