Skocz do zawartości

[ Giełda ] Synta 8 + SW UW 9mm + Lumicon UHC 1,25 + filtr słoneczny


hjuston

Rekomendowane odpowiedzi

Synta 8 + SW UW 9mm + Lumicon UHC 1,25 + filtr słoneczny


Do sprzedania (na razie jako komplet - jak nie będzie chętnych to rozbiję na części):

1. Sky-Watcher N-203/1200 SYNTA 8, a konkretnie to co w oryginalnym zestawie:
-teleskop
-szukacz
-dwa okulary z zestawu (10mm i 25mm) - oba 1,25 cala
-instrukcje (pl, eng)
-adaptery do okularów 1,25 cala i 2 cale
-śrubokręty i klucze (pudeł już nie mam)

-kupiony styczeń / luty 2014, jestem 2 właścicielem (poprzedni miał ją około roku), w moim przypadku od 2,5 roku stoi nieużywana (przeprowadzka do Krakowa + praca zrobiły swoje), więc rzeczywiście korzystałem z teleskopu ~1,5 roku
-całość w b. dobrym stanie - jedynie brak gumki przy pokrętle wyciągu i dziurka przy zaślepce szukacza - więc na nic to nie wpływa.

2. Filtr słoneczny - własnej roboty (obserwowałem za jego pomocą chociażby zaćmienie słońca z 20 marca 2015)

3. Czerwona latarka - też własnej roboty (przerobiona biała), dobra do podświetlania map w nocy (nie razi w oczy)

3. Okular Sky-Watcher UltraWide 9mm - dokupiony, 100x razy lepszy od tego oryginalnego 10mm (z oryginalnej 10mm nie korzystałem)

4. Filtr mgławicowy Lumicon UHC 1,25 cala

Odbiór osobisty - Jordanów (woj. małopolskie).

Cena za całość - 1000zł. Tak jak pisałem na wstępie - na razie chcę spróbować całość sprzedać, jak nie będzie chętnych to podzielę zestaw.

Pozdrawiam :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.