Skocz do zawartości

M38


kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kubaman napisał:

 

Jeśli wyrażenie swojego, choćby błędnego zdania na forum we własnym wątku jest niedopuszczalne, to ja pasuję. 6 lat byłem moderatorem największego forum foto i naprawdę dobrze znam te klimaty. Nie podoba mi się, że jak się jest spoza towarzystwa, to trzeba tu płacić frycowe i z radością przyjmować nonszalanckie poklepywanie po ramieniu z komentarzem, ej ludku - poczytaj więcej - tylko ze zrozumieniem, albo - ty nie dałeś rady, ale ja dałem. brawo ja.

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc :)

Pozdro

Tak tylko wypowiem się w stosunku do tego akapitu - bo na astrofoto się za bardzo nie znam - dopiero to poznaje wszystko:) - choć słabo i tak mi to idzie - jak sam już zdążyłeś zauważyć hehe

Przedstawiłeś swoje zdanie a koledzy z forum próbują Ci wytłumaczyć, że jest błędne i to chyba tyle.

Ty napisałeś, że się coś tam nie da a Wessel Ci udowodnił, że się da itd... Sam chyba musisz też dać sobie coś wytłumaczyć - chociaż jak sam napisałeś siedzisz w fotografii kilkanaście lat itp. Ale to fotografia a nie astrofotografia. Więc też swoje ego można troszkę przykrócić i posłuchać rad bardziej doświadczonych w tej dziedzinie kolegów:)

A w dodatku jak mylisz kanał zielony z czerwonym to nie dziw się, że bardziej doświadczeni w astrofoto koledzy proszą Cię byś posiedział dłużej przy tutkach itp...

Tylko nie traktuje tego jako atak;)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja pokazuje POPRAWNE zależności poziomów, stosowane przez większość astrofotografów. Oczywiście NIE MUSISZ się do tego stosować, każdy może iść swoją drogą...

Po to powstały tutki, żeby z nich korzystać. Jeśli nie chcesz - nie musisz. Tylko nie dziw się jak ci będą koledzy błędy wytykali.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubaman napisał:

Tayson, jesteś jedną z kilku osób, które życzliwie doradzały mi... 

Doradzały i będą doradzały. Wyluzuj ;-)

1 godzinę temu, RomekAstrobaza napisał:

Ale to fotografia a nie astrofotografia.

Dobrze gada, polać mu ;-)

 

Skoro znasz narzędzia, masz warsztat i doświadczenie z foto, to na bank efekty w astro przyjdą szybko. 

Zresztą takiego obiektywu jak Twój nie posiadaj zwykli śmiertelnicy ;-)

Edytowane przez Tayson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.