Skocz do zawartości

Jutro o tej porze wszyscy ze mną pijecie !!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To za niecałe 4 godziny! Pewnie wyglądasz jak kartka formatu A3 (nie żebym myślał, że jesteś taki chudy ;) lub bez charakteryzacji mógłbyś wystąpić w "Powrocie Żywych Trupów"...Mnie rodzina poznać nie mogła i znikałem na tle białej ściany ;) ;D :)

 

KCIUKASY!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No nie jest aż tak źle - w dołku coś ściska :- , ale wytrzymuję ;D !!

 

Crocodile - uczelnia: AGH Kraków

wydział: Wiertnictwa, Nafty i Gazu

specjalność: wiertnictwo i geoinżynieria

temat: Technika i technologia wiercenia otworów hydrogeologicznych w KWB "Bełchatów"

 

Za 3 godziny walczę - a teraz pora na śniadanie ;):D

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Pawełku kop w tyłek na wejściu do gabinetu profesora odemnie

 

Panowie bez przesady obrona magisterki? Przecież Paweł od tygodnia zna pytania ( ja bynajmniej znałem:-))))))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wybrał wydział oraz temat lekko odbiegający od kierunków w jakich zmierza polska gospodarka ( ;D). Już sam fakt , że stara się coś w tej materii zrobić, stawia go dobrym świetle. Chyba bedą dla niego wyrozumiali, bo jak fama pójdzie, że się znęcaja, to wogóle już nikt nie będzie tam chciał studiować.

 

Mój promotor poprosił mnie o przygotowanie pytań jaki mogliby mi zadać inni członkowie komisji egzaminacyjnej. Temat i zakres był tak specyficzny, ze tylko on miał na ten temat pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak Oscar, nie znałem pytań, ale później okazało się, że Pani Promotor, która gnębiła mnie jak ch...ka (dziekan) powiedziała mi, że mnie polubiła :o :o :o ;D ;D ;D ...kochany potwór... ;) ;D ;D

 

Jest już 11:43!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, Marcin na Boga gdzie wy studiowaliście. U mnie Promotor nie wiedział co ja robiłem ;D. Tylko dopisał się do publikacji i koniec. ;D

 

Mnie "moje kochanie" maglowało ostro jak nożyczki w maszynce do mięsa. Ciągle słyszałem texty : "No, ja nie wiem co z Panem zrobić", "A co to jest?", "Ta praca nie jest dobra", po czym dostałem 5 z pracy i 4 z obrony...

Niestety ukończyłem uczelnię białostocką, gdzie organizm studenta stoi na takim samym poziomie co drożdże bądź robactwo i pędraki. W dniu kiedym żem stał się magisterską masą uraczyłem pierwsze uśmiechy na mordach zmęczonych życiem oraz pogaduszkami w dziekanacie. Stał się cud - z "niczego" stałem się naczelnym z tytułem. AVE!

 

Mirek ty FUKSIARZU!!!!!!! Obyś wygrał w totkA!!!!!! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Wszystkim za życzenia i kibicowanie !!

Obroniłem się na 5.0, zatem wszystkim oficjalnie i wirtualnie stawiam 5 dużych piw - gatunek niech każdy wybierze sam ;D

 

Ja nie znałem pytań wcześniej - egzamin dyplomowy na moim Wydziale to losowanie 3 pytań spośród 120. Trafiłem w dwa, na jedno improwizowałem ;D

 

Kolejny mgr inż. zasilił grono miłośników astronomii ;D Oby tak dalej !!

 

Jeszcze raz dzięki !

 

Paweł

 

PS. Ze zrozumiałych powodów nie będzie mnie dziś wieczorem na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.