Skocz do zawartości

15 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Adamo napisał:

Kochani, dla zainteresowanych wrzucam ofertę spa ośrodka Połoniny.

 

ulotka masaż 2018.pdf

Po tym zlocie pojawią sie nowe oferty:

- masaż Dobson - dla wszystkich, którzy targali 16" z auta na trawę

- masaż Bino - dla wszystkich, którzy nie mają lornetki kątowej a polowali na galatyki w Dużym Misiu

- masaż śruba - dla wszystkich zgarbionych którzy przez pół nocy szukali w trawie małej czarnej śrubki, bez której montaż nie ruszy.

- masaż przeciwwaga - dla wszystkich, którzy nadwyrężyli się próbując wyważyć swoje EQ

 

  • Lubię 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam pytanie :) czy ktoś wie jak najprościej dojechać tam :) nie jest to najprostsze jak się jedzie z nad morza :D

Albo ktoś jest z jakiegoś dużego miasta gdzie dojadę sobie pociągiem i ma jedno miejsce ( może być w bagażniku) i chciałby mnie zabrać :D?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kombinuję, jaki temat prelekcji wymyślić, żeby przemycić w nim troszkę więcej chemii niż zwykle i jednocześnie, żebyście nie wyrzucili mnie z sali za off top :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, intruz napisał:

będzie ktoś kto się doktoryzuje w star adventurer'ku, bo mam złe podejscie do niego , albo luzy albo polarna albo kot czarny przebiegł przez drogę, prorok który rozświetli mi drogę do perfekcji:)

 Możemy porozmawiać sobie o nim w wolnej chwili , używałem go intensywnie jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Katarzyna Ewert napisał:

I jeszcze mam pytanie :) czy ktoś wie jak najprościej dojechać tam :) nie jest to najprostsze jak się jedzie z nad morza :D

Zależy skąd jedziesz - Miedzyzdroje czy Gdańsk ;)

My lecimy A1 do Piotrkowa Tryb. i odbijamy na Kielce.  Droga 764, 985, 986 i dalej Brzozów, Sanok oraz Lesko .

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablito napisał:

Zależy skąd jedziesz - Miedzyzdroje czy Gdańsk ;)

My lecimy A1 do Piotrkowa Tryb. i odbijamy na Kielce.  Droga 764, 985, 986 i dalej Brzozów, Sanok oraz Lesko .

można też pojachać dłuższym wariantem --> "jedynką" aż do Krakowa, a potem cały czas autostrada do Rzeszowa. 100 km więcej, ale czas przejazdu krótszy, bardziej odprężający i ilość spalonego paliwa tylko niewiele większy.... W zeszłym roku tak jechałem. Aha - ciekawą alternatywą jest pojechanie autostradą aż do Łańcuta i potem pionowo w dół na południe przez Dynów, dalej już Sanok, Lesko, Polańczyk, Wołkowyja, BUKOWIEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marcin_G napisał:

można też pojachać dłuższym wariantem --> "jedynką" aż do Krakowa, a potem cały czas autostrada do Rzeszowa. 100 km więcej, ale czas przejazdu krótszy, bardziej odprężający i ilość spalonego paliwa tylko niewiele większy.... W zeszłym roku tak jechałem. Aha - ciekawą alternatywą jest pojechanie autostradą aż do Łańcuta i potem pionowo w dół na południe przez Dynów, dalej już Sanok, Lesko, Polańczyk, Wołkowyja, BUKOWIEC.

Wszystko pięknie ale jak Cię korki uwalą w Częstochowie lub Siewierzu to kaplica. Nie mówiąc już o trafieniu na wypadek na autostradzie pod Krakowem co zdarza się tam praktycznie codziennie - wtedy 2-3 godziny stania murowane :) A uciec nie ma jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lukasz83 napisał:

Wszystko pięknie ale jak Cię korki uwalą w Częstochowie lub Siewierzu to kaplica. Nie mówiąc już o trafieniu na wypadek na autostradzie pod Krakowem co zdarza się tam praktycznie codziennie - wtedy 2-3 godziny stania murowane :) A uciec nie ma jak...

Ja tylko piszę jak jechałem, dla mnie ta opcja po prostu działa i w tym roku jadę tą samą drogą.... Wiele zależy od pory przejazdu. Znad morza wyjechałbym o 2 w nocy....

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Łodzi do Katowic jest koszmar, gigantyczny ruch, masa tirów, a sama droga składa się z łat poprzecinanych okazjonalnym oryginalnym asfaltem położonym Bóg jeden raczy wiedzieć ile lat temu. Odniosłem wrażenie, że jazda prawym pasem skończy się wymianą zawieszenia i chcąc nie chcąc większość trasy pokonałem jadąc lewym. Katowice - Kraków 2 razy bramki za możliwość przejechania się wiecznie remontowaną autostradą :) Potem jest już lepiej, ale tej autostrady za wiele nie ma bo przecież zaraz zjeżdżamy.

Miałem okazje przetestować kilka dróg z Łodzi w Bieszczady i najprzyjemniej mi się jedzie właśnie przez Kielce, mniej więcej tak: trasa. Rzecz jasna każdy ma inny styl jazdy, mnie duży ruch męczy, wolę trasy przez las z pustą prostą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Marcin_G napisał:

 nie musisz odhaczać rowerzystów którym ocaliłeś życie nie spychając ich do rowu...

Prawie jak w filmie "Łaskawość Stalina" ;) "...a mógł zabić" :P 

9 minut temu, Marcin_G napisał:

Dzięki za mapkę, Które fragmenty tej trasy są na prawdę nowe/dobre?

Z ostatniego zlotu wracaliśmy niemal identyczną trasą, poza odcinkiem górskim - tam jechaliśmy przez Strzyżów - Lutczę - Brzozów - Sanok. Nie przypominam sobie złej nawierzchni, za to w paru miejscach - świeżutki asfalt.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.