Skocz do zawartości

15 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

bieszczady_poloniny.jpg.a8127f3c5a33eabf31c043a6104d6ef6.jpg

Astrozloty oraz PTMA Lublin wraz z patronem medalnym Astropolis zapraszają na

 

15 Wiosenny Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii

 

Bukowiec 10-13 Maja 2018

 

Zapisy oraz wszystkie informacje na stronie:

www.astrozloty.pl

 

Ruszamy z nową inicjatywą pt "Wspieramy młode talenty".

Chętnych proszę o wsparcie w postaci dobrowolnych kwot "cegiełek" przy okazji opłaty za zlot.

wielkość cegiełki można zadeklarować podczas wysyłania zgłoszenia na zlot.

 

 

Zapraszamy!

  • Lubię 3
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zapisana!

Ja również chciałabym poinformować, że będę w tym roku z psem, co prawda mój jest mniejszy niż pies Miszudy jako szczeniak:D.

Ale jakby ktoś nie chciał być w domku z psem z jakiegokolwiek powodu to warto wiedzieć, że w domku nr 3 będzie piesełek kanapowy :szczerbaty:.

Ponawiam pytanie czy psy są akceptowane (nocleg w domku) i czy nie jest pobierana jakaś dodatkowa opłata?

 

Do zobaczenia!!

pies.jpg

pies2.jpg

Edytowane przez Agatek
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny uszatek @Agatek :) Ja się melduję w domku nr. 2 z moją bestią. Ewentualnie, gdyby komuś nie pasowało, to dajcie znać, zgadam się wtedy z "psiarzami" i postaram się zmienić domek, tak żeby mój Lagos nikomu nie przeszkadzał.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zwierzeta są miłe widziane na naszym złocie.

Psy, koty, żyrafy czy wielbłądy. Nie ma najmniejszego problemu.

Niestery nie można podglądać rozkładu miejsc po rezerwacji ale postaram sie to zmienić.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Agatek napisał:

Ponawiam pytanie czy psy są akceptowane (nocleg w domku) i czy nie jest pobierana jakaś dodatkowa opłata?

Agata na głównej stronie Ośrodka jest do pobrania regulamin odnośnie zwierząt http://poloniny.pl/content/uploads/2017/04/2.-Regulamin-pobytu-ze-zwierzętami_Połoniny_24.04.2017-r._Nowy.pdf

Niestety jest opłata 20zł za dobę, no chyba że Adam wynegocjował inne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piotr4d napisał:

Agata na głównej stronie Ośrodka jest do pobrania regulamin odnośnie zwierząt http://poloniny.pl/content/uploads/2017/04/2.-Regulamin-pobytu-ze-zwierzętami_Połoniny_24.04.2017-r._Nowy.pdf

Niestety jest opłata 20zł za dobę, no chyba że Adam wynegocjował inne warunki. 

Świetny regulamin.

Adamo dasz znać czy rozmawiałeś o tym z właścicielami? Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe zlot jest tylko 5 km dokładnie na wschód od Stężnicy, niestety aż 200 metrów niżej.

Pytanie czy Adamo wyłączy :

1.Oświetlenie na terenie ośrodka, pewnie tak skoro zajmujemy cały.

2.Oświetlenie na drodze gminnej - tu warto napisać do gminy i poprosić by w razie  dobrej pogody było możliwość wyłączenia oświetlenia drogi nr 894 w okolicy ośrodka Połoniny, pieczątka PTMA na pewno tu dopomoże. :)

Pismo należy wysłać do organu zarządzającego oświetleniem tym terenem czyli do urzędu Gminy w Solinie. http://esolina.pl/urzad/kontakt/

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B podpiął/eła i promował(a) ten temat

Darku, oświetlenie na terenie ośrodka zgaśnie i podobnie na terenie sąsiedniego.

Właściciel rozmawia z władzami gminy i jest duża szansa że wyłączą światło i wpadną do nas na piwo i kiełbaski oraz a może przede wszystkim  na obserwacje.

  • Lubię 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ursula napisał:

Kurcze, dopisałam się z Panem Julianem i dopiero teraz zobaczyłam, że pies będzie. I to jeszcze po sąsiedzku drugi. Czy to jest pies szczekający? Pan Julian bardzo boi się psów odkąd ugryzł go taki "miły i niegroźny" (oczywiście dla właściciela) . Nadal ma na ręku ślady po ugryzieniu, mimo że minęły już 3 lata. Teraz Pan Julian ma 10. Jak się ten pies zachowuje wobec obcych i jak wchodzi się na jego teren, czyli np. do domku?

 

 

O którym domku mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.