Skocz do zawartości

15 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, bas.sic napisał:

@Adamo zerknij czy wszystko jest ok, z systemem potwierdzania płatności. Dostałem właśnie info że nie opłaciłem, i taki też status jest na stronie astrozloty.pl a tymczasem kasę wpłaciłem 2018-04-03.

pk

Faktycznie, jakoś umknęła mi twoja wpłata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich chętnych na wycieczkę górską, proponuję spotkanie w czwartek po południu lub wieczorkiem i przegadamy temat. Wstępnie moja propozycja: podjechać kilka km do wsi Polana (a nawet kawałek "w górę") i pójść grzbietem Otrytu na Chatki Socjologa. Nie za daleko, nie za męczące, w sam raz....

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Marcin_G napisał:

Dla wszystkich chętnych na wycieczkę górską, proponuję spotkanie w czwartek po południu lub wieczorkiem i przegadamy temat. Wstępnie moja propozycja: podjechać kilka km do wsi Polana (a nawet kawałek "w górę") i pójść grzbietem Otrytu na Chatki Socjologa. Nie za daleko, nie za męczące, w sam raz....

No wiesz, z Polany do Chatki jest jakieś 13 km :P a jeszcze trzeba wrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2018 o 23:43, Lukasz83 napisał:

W zdrowym ciele zdrowy duch  :)

BTW. @Adamo z tego jacuzzi i sauny w ośrodku to będzie można skorzystać za dodatkową opłatą?  

Dobre pytanie Łukaszu :) świetnie, że można! 

Edytowane przez olsza1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcin_G napisał:

To może zamiast programu referatów zróbmy komitet kolejkowy i zapisy do jacuzzi....Po co sie tak męczyć z tymi referatami....

Na wszystko znajdzie się czas :) Myślę, że komitet kolejkowy nie będzie potrzebny - wzorem ostatnich lat w Stężnicy nigdy nie było z tym problemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, został w zasadzie jeden dzień do wpłat, chyba że ktoś ma konto w mBanku, a 54 wpłaty mam nie potwierdzone.

Przypominam po raz kolejny że 15-tego kwietnia o godzinie 23:59 system skasuje rezerwacje.

nikt poza jedną osoba nie napisał do mnie z prośbą o przesunięcie terminu płatności.

no cóż, najwyżej będzie kameralny zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adamo napisał:

Moi drodzy, został w zasadzie jeden dzień do wpłat, chyba że ktoś ma konto w mBanku, a 54 wpłaty mam nie potwierdzone.

Przypominam po raz kolejny że 15-tego kwietnia o godzinie 23:59 system skasuje rezerwacje.

nikt poza jedną osoba nie napisał do mnie z prośbą o przesunięcie terminu płatności.

no cóż, najwyżej będzie kameralny zlot.

Adamie, poszedł przelew. Wybacz że tak późno, przegapiłem termin.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dziś system skasował trochę osób z listy.

Przypominam że jeszcze można się zapisywać lecz im dłużej będziecie zwlekać tym mniejsze szanse na koszulkę.

Na dzień dzisiejszy jest nas 127 osób.

Do rekordu brakuje 15 osób. :)

Edytowane przez Adamo
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.