Skocz do zawartości

15 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bellatrix

Nic nie "wykrakałam". Po prostu wiem, że będzie burza z piorunami. Aż się odgromienie powygina w krzywy drut od tych piorunów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bellatrix

Jak cały zlot będę miała minę jak na stypie, to nie pomyślicie, że się na Was gniewam? Zauważyłam, że tak się jakoś dziwnie składa, że na każdy zlot przyjeżdżam smutna, bo akurat mi się coś przytrafiło. Czekało specjalnie pół roku, żeby tydzień przed zlotem "wyskoczyć". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bellatrix napisał:

Jak cały zlot będę miała minę jak na stypie, to nie pomyślicie, że się na Was gniewam? Zauważyłam, że tak się jakoś dziwnie składa, że na każdy zlot przyjeżdżam smutna, bo akurat mi się coś przytrafiło. Czekało specjalnie pół roku, żeby tydzień przed zlotem "wyskoczyć". 

Ależ oczywiście, że się (nie)obrazimy, przecież na zlocie (nie)można być smutnym :P

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bellatrix napisał:

Burza. Na 100%, przez cały zlot. 

Burza mózgów, zapomniałaś dodać...

Jazda na zlot z lornetkami ma tę zaletę, że jeśli nie przydadzą sie w wątku "astro" (oby nie!), to zawsze będą służyć podczas obserwacji natury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marcin_G napisał:

Burza mózgów, zapomniałaś dodać...

Jazda na zlot z lornetkami ma tę zaletę, że jeśli nie przydadzą sie w wątku "astro" (oby nie!), to zawsze będą służyć podczas obserwacji natury....

Dziewczyny bójcie się :laughbounce2::laughbounce2::laughbounce2: Ja już widzę ta Twoja obserwacje natury :laughbounce2:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Katarzyna Ewert napisał:

Dziewczyny bójcie się :laughbounce2::laughbounce2::laughbounce2: Ja już widzę ta Twoja obserwacje natury :laughbounce2:

Będzie tak jak rok temu sprzed chałupy: lasy, lasy, pastwiska, snopki siana jedzą krowy, chałupa nakryta okapem, koniki polne leniwie spacerujące w świetle zachodzącego żółtego karła G2V 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy mi się nasunęły.

1. super, że pojawił się wątek wegetariański (uwaga- ryba to też zwierzę, czyli wegetarianie jej nie jedzą, to tak w ramach doinformowania ;) ).

Obstawiam oscypki, ryby też jadam :) czasem. Proponuję też ziemniaki najzwyklejsze w świecie- pycha i tanie! plus bakłażan przyzwoicie się spisuje na grillach. Czy opcja dla wegetarian będzie w cenie grilla? Na zimowym fajnie wyszło, były robione sałatki, fasolki, papryki pieczone. Smutne było to, że niestety na zimowym była opcja i wege i mięsna, to "mięśni" rzucili się na zielone i w jeden wieczór nie było już co wrzucić na ząb.

 

2. Możemy z Januszem ok. 13:30 ruszać z Kielc- ktoś przejeżdża? Może zabrać dwójkę z plecakami po 30 l każdy? Możemy gdzieś też dojechać.

 

PS Czy są osoby chętne na jogę? Macie karimaty? Ja ich niestety nie zapewnię. No chyba, że ośrodek ma, to mogę tam jutro zadzwonić.

 

 

Edytowane przez olsza1
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Anią już jesteśmy w Bieszczadach :)

Na tą chwilę mogę powiedzieć tyle, że leje jak z cebra.

Nie mieliśmy okazji obejrzeć dokładnie ośrodka, bo tylko przejechaliśmy ze dwa razy obok. Natomiast mogę powiedzieć, że nie musicie martwić się o dodatkowe wyposażenie. Niedaleko spacerem od ośrodka jest dobrze zaopatrzony markecik typu 'delikatesy centrum'.

Dojazd również bez żadnego problemu. Asfalt aż do bramy. 

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, olsza1 napisał:

Dwie rzeczy mi się nasunęły.

1. super, że pojawił się wątek wegetariański (uwaga- ryba to też zwierzę, czyli wegetarianie jej nie jedzą, to tak w ramach doinformowania ;) ).

Obstawiam oscypki, ryby też jadam :) czasem. Proponuję też ziemniaki najzwyklejsze w świecie- pycha i tanie! plus bakłażan przyzwoicie się spisuje na grillach. Czy opcja dla wegetarian będzie w cenie grilla? Na zimowym fajnie wyszło, były robione sałatki, fasolki, papryki pieczone. Smutne było to, że niestety na zimowym była opcja i wege i mięsna, to "mięśni" rzucili się na zielone i w jeden wieczór nie było już co wrzucić na ząb.

 

2. Możemy z Januszem ok. 13:30 ruszać z Kielc- ktoś przejeżdża? Może zabrać dwójkę z plecakami po 30 l każdy? Możemy gdzieś też dojechać.

 

PS Czy są osoby chętne na jogę? Macie karimaty? Ja ich niestety nie zapewnię. No chyba, że ośrodek ma, to mogę tam jutro zadzwonić.

 

 

Madziu, Ziemniaków mogę też kupić to nie problem.

Często tak jest że na jedzenie wegetarian rzucają się wszyscy ale ja zrobię listę i będą sprawdzał a co....

Niech każdy coś zabierze i czuta będzie okropna.

Zastanawiam się ile kupić kiełbachy...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olsza1 napisał:

PS Czy są osoby chętne na jogę? Macie karimaty? Ja ich niestety nie zapewnię. No chyba, że ośrodek ma, to mogę tam jutro zadzwonić.

Pewnie, że są. Ale karimata jest za ciężka. Też mnie czeka tułaczka podróżnicza, więc bagaż ograniczam do minimum. Pozycje stojące na kocyku też są chyba jogą, nie?  bez desek, psów i innych pozycji wrzynających się w dłonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wimmer napisał:

My z Anią już jesteśmy w Bieszczadach :)

Na tą chwilę mogę powiedzieć tyle, że leje jak z cebra

Mam nadzieję,  że to nie znak działania pogodowej klątwy... a może? Przyznać się. Kto kupił nowy sprzęt do wypróbowania na zlocie??? :g:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.