Skocz do zawartości
Adamo

15 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, bas.sic napisał:

@Adamo zerknij czy wszystko jest ok, z systemem potwierdzania płatności. Dostałem właśnie info że nie opłaciłem, i taki też status jest na stronie astrozloty.pl a tymczasem kasę wpłaciłem 2018-04-03.

pk

Faktycznie, jakoś umknęła mi twoja wpłata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lukasz83 napisał:

W zdrowym ciele zdrowy duch  :)

BTW. @Adamo z tego jacuzzi i sauny w ośrodku to będzie można skorzystać za dodatkową opłatą?  

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak robicie wpłaty wpisujcie ID rezerwacji.

To mi znacznie ułatwia gdyż czasem kto inny wpłaca a uczestnikiem jest inna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich chętnych na wycieczkę górską, proponuję spotkanie w czwartek po południu lub wieczorkiem i przegadamy temat. Wstępnie moja propozycja: podjechać kilka km do wsi Polana (a nawet kawałek "w górę") i pójść grzbietem Otrytu na Chatki Socjologa. Nie za daleko, nie za męczące, w sam raz....

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Marcin_G napisał:

Dla wszystkich chętnych na wycieczkę górską, proponuję spotkanie w czwartek po południu lub wieczorkiem i przegadamy temat. Wstępnie moja propozycja: podjechać kilka km do wsi Polana (a nawet kawałek "w górę") i pójść grzbietem Otrytu na Chatki Socjologa. Nie za daleko, nie za męczące, w sam raz....

No wiesz, z Polany do Chatki jest jakieś 13 km :P a jeszcze trzeba wrócić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto poplecie ze mną wianki..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Miszuda napisał:

No wiesz, z Polany do Chatki jest jakieś 13 km :P a jeszcze trzeba wrócić :)

Ze wsi szlak idzie droga szutrową, którą spokojnie można pojechać 4-5 km....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 9.04.2018 o 23:43, Lukasz83 napisał:

W zdrowym ciele zdrowy duch  :)

BTW. @Adamo z tego jacuzzi i sauny w ośrodku to będzie można skorzystać za dodatkową opłatą?  

Dobre pytanie Łukaszu :) świetnie, że można! 

Edytowane przez olsza1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, olsza1 napisał:

Dobre pytanie Łukaszu :)

Była już odpowiedź - można :helo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może zamiast programu referatów zróbmy komitet kolejkowy i zapisy do jacuzzi....Po co sie tak męczyć z tymi referatami....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Marcin_G napisał:

To może zamiast programu referatów zróbmy komitet kolejkowy i zapisy do jacuzzi....Po co sie tak męczyć z tymi referatami....

Na wszystko znajdzie się czas :) Myślę, że komitet kolejkowy nie będzie potrzebny - wzorem ostatnich lat w Stężnicy nigdy nie było z tym problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi drodzy, został w zasadzie jeden dzień do wpłat, chyba że ktoś ma konto w mBanku, a 54 wpłaty mam nie potwierdzone.

Przypominam po raz kolejny że 15-tego kwietnia o godzinie 23:59 system skasuje rezerwacje.

nikt poza jedną osoba nie napisał do mnie z prośbą o przesunięcie terminu płatności.

no cóż, najwyżej będzie kameralny zlot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Adamo napisał:

Moi drodzy, został w zasadzie jeden dzień do wpłat, chyba że ktoś ma konto w mBanku, a 54 wpłaty mam nie potwierdzone.

Przypominam po raz kolejny że 15-tego kwietnia o godzinie 23:59 system skasuje rezerwacje.

nikt poza jedną osoba nie napisał do mnie z prośbą o przesunięcie terminu płatności.

no cóż, najwyżej będzie kameralny zlot.

Adamie, poszedł przelew. Wybacz że tak późno, przegapiłem termin.

Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ze względu na spóźnialskich przesunąłem termin wpłat do 18-tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochanie zlotowicze.

Na dzień dzisiejszy mam 115 potwierdzonych osób.

Zapisy wchodzą w drugi etap. Kto chętny są jeszcze miejsca.

Kto zapisze się w ostatniej chwili ten nie będzie miał szansy na koszulkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Adamo napisał:

Zapisy wchodzą w drugi etap. Kto chętny są jeszcze miejsca.

Do kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MateuszW napisał:

Do kiedy?

Teoretycznie do wyczerpania miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie tydzień przed zlotem zamykam zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Polecane

• Gwiazda, która zmieniła wszechświat
      Od lat twierdzę, że każde, nawet pozornie nieciekawe zdjęcie kosmosu, nosi w sobie jakąś ukrytą „tajemnicę”. M31 to pewnie najczęściej fotografowany przez amatorów obiekt na nocnym niebie. Tak wyeksploatowany i pocztówkowy, że nikt już w niego nie klika. Tym razem przebiegle nie nazwałem wpisu M31 – lubię, jak ktoś czyta, czy ogląda moje wypociny. Co więc ciekawego można znaleźć na kolejnej fotce M31?
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 14 odpowiedzi
    • Superbolid w Rosji. Jest szansa na „mundialowy” meteoryt!
      W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania superbolidu, który był widoczny 21 czerwca nad południowo-zachodnią Rosją! To może oznaczać, że spadł tam „mundialowy” meteoryt…
        • Lubię
      • 2 odpowiedzi
    • Astrofotografia krótkoczasowa by Lukasz83
      Postanowiłem założyć temat w którym będę gromadził moje kolejne próby i efekty zmagań z astrofotografią krótkoczasową tak żeby wszystko było w jednym miejscu. Celowo nie piszę "lucky imaging" bo ta nazwa powinna być zarezerwowana dla bardzo krótkich czasów tak poniżej 100ms. W moim przypadku czasy pojedynczych klatek będą oscylować w granicach 1s-10s.
        • Lubię
      • 94 odpowiedzi
    • Unikalna opozycja Plutona (2018)
      Naukowcy już zacierają ręce, aby przygotować się do tych obserwacji. Ostatnie takie zjawisko miało miejsce w 1931 roku, jednak nie było obserwowane z powodu braku informacji na temat wydarzenia. Mowa tutaj o tzw. opposition surge/opposition effect które polega na odbiciu promieni słonecznych z lodowej powierzchni Plutona bezpośrednio w naszym kierunku. Wszystkie trzy ciała (Słońce, Ziemia, Pluton) znajdą się w jednej linii.
        • Dziękuję
        • Lubię
      • 77 odpowiedzi
    • HAT-P-36 b, WASP-153 b, WASP-103 b
      11 maja zarejestrowałem 2 tranzyty: Qatar-1 b, który opisałem w poprzednim temacie oraz HAT-P-36 b. Gwiazda HAT-P-36, której jasność wynosi 12,26 mag znajduje się w gwiazdozbiorze Psów Gończych. Tranzyt egzoplanety HAT-P-36 b trwa 132,9 minuty, zaś głębokość tranzytu to 0,0204 mag (dokładnie tyle ile wynosi dla Qatar-1 b). W tym przypadku uzbierałem 260 dziesięciosekundowych klatek i złapałem drugą część zjawiska.
        • Lubię
      • 16 odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.