Skocz do zawartości

Wspieramy Młode Talenty - Bieszczady 2018


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Pieniądze zadeklarowane i wpłacone możesz chyba trzymać jakiś czas? Nikt nie mówił, że akcja wspierania młodych talentów zostanie przeprowadzona w ciągu miesiąca?
Może pomysł się rozwinie na najbliższym zlocie. Może pogadamy o tym w Bieszczadach. Może "młode" rozpalone umysły astronomiczne objawią się też na zlocie. Warto poczekać na rozwinięcie tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobić konkurs projektów (kto chce uzyskać wsparcie niech zrobi krótką prezentację o tym na co przeznaczy środki - kilka slajdów) a na zlocie wspólnie wszyscy jako uczestnicy je obejrzymy w ciągu dnia i poddamy pod wspólne głosowanie celem wyboru najlepszej pracy. Może tak?

Pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie

 

Wraca temat "wspieramy młode talenty".

Komisyjnie uznaliśmy na wiosennym zlocie, że pieniądze które zebraliśmy podczas zapisów przeznaczone zostaną w sposób następujący:

- możemy ufundować pobyt na zlocie osobom które są w stanie wnieść coś ciekawego do społeczności astrozlotowej. (pomysł w gestii pomysłodawcy)

- możemy ufundować pobyt na zlocie osobom których nie stać na przyjazd a robią coś ciekawego w zakresie miłośniczej astronomii.

W pierwszym przypadku chętni zgłaszają się z pomysłami do mnie na PW.

W drugim przypadku mogą zgłaszać osoby inne osoby a także sami zainteresowani. Oczywiście także na PW.

 

Pozdrawiam i czekam na wiadomości.

Adamo

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B przypiął/eła ten temat
20 godzin temu, Adamo napisał:

Witam

Jestem za.

Zastanawiam się nad kwotą, część kwoty chcę zostawić na najbliższy zlot dla osób które chcą coś nowego zrobić dla zlotów.

Też jestem za. Nawet bardzo za.

Co do kwoty - może to, co było wpłacone na jeden ze zlotów (były już wszak 2 zrzutki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek_B napisał:

A ja myślę że trzecia zbiórka przedzlotowa pokryje ewentualne wsparcie pobytu prelegenta lub innej osoby a teraz warto na ważny cel przekazać wszystko.

Chcecie dopłacać prelegentom? Przyjadę na majowy zlot :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr4d napisał:

Brawo My.

Nie ma wątpliwości, że to dobrze zainwestowane pieniądze. 

Piotrze, ano brawo My :) Przypomina mi się moja propozycja z początku tego wątku oraz szybka odpowiedź pewnego, że tak powiem, jegomościa.

Może ta akcja pokaże, że warto wspierać a nie doszukiwać się drugiego dna.

Edytowane przez Adamo
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.