Skocz do zawartości

[ Giełda ] Obiektyw Sigma S 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM CANON


Lysy

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektyw Sigma S 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM CANON


Witam.
Sprzedam praktycznie nia używany obiektyw, wykonałem nim raptem 3 fotki, a potem niestety sprzedałem body i kamerkę...
I takak sobie lezy...Sprzęt kalibrowany z canonem 5D, z moim 50D zero jakichkolwiek zastrzeżeń z fosusowaneim.

O obiektywie w sieci można znależć całą masę recenzji, sprzęt dorównuje optycznie L-ką Canona, moim zdaniem jest nawet lepiej,
a cena na poziomie 1/4 ceny canonowskich szkiełek :)

Fantastyczne jakościowo szkło, średnica zewnątrzna soczewki ponad 100mm!

Zdjątko wykonane tym obiektywem tutaj (canon 50D), Zdjątko beznadziejne, ja raczej planetki....
Ale pokazuję, żeby zwrócic uwagę na dwie kluczowe sprawy: brak AC i co ważniejsze - praktycznie płaskie pole 
w całym kadrze. Polecam, świetny sprzęt, również do podpięcia pod dowolnej wielkości kamerę ccd.

Cena 5000,- PLN z wysyłką kurierem. DPD. Przesyłka ubezpieczona w cenie. 

Możliwy odbiór osobisty, (W-wa Mokotów ze sprawdzeniem szkła z dowolnym body Canona!)

Pudełko, instrukcje, pokrowiec, zaślepki itp itd. Paragonu nie ma, po przeprowadzce nie mogę się niestety doszukać połowy rózności...:)
 

 

obiektyw1.jpg

obiektyw2.jpg

obiektyw3.jpg


 

Edytowane przez Lysy
poprawki tresci ogłoszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.