Skocz do zawartości

noc z 12/13 do Wrocławian


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję poszukać drogę mleczną i mogę zabrać 1- 2 osoby 

Jadę w okolicę Klonowej będą tam wg prognoz dobre warunki, i jest prawie nów.

 

Okolice Klonowej bo tam jest małe zanieczyszczenie światłem.

 

Czułbym się z kimś lepiej sami rozumiecie.

Funduję przejazd i odstawię pod wskazany adres.

Czas od północy do prawdopodobnie 3-4 rano i powrót.

 

ważne będę z psem 

 

piosza@tlen.pl

Edytowane przez piosza@tlen.pl
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo.

Widzę, że kolega wybiera się w Nasze okolice.

Co prawda jeszcze tam nie byliśmy, ciągle nie możemy się zebrać i przejechać te 20km na południe od Naszej miejscówki, ale kolega dobrze kombinuje.

W tym rejonie jest już bardzo ciemno...

Tylko uważaj na wilki, a właściwie jakiegoś samotnika - podobno jest dość zuchwały i agresywny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, sidiouss napisał:

Wczoraj fotografowałem i obserwowałem Drogę Mleczną na Mazowszu - bajka, widok zapierał dech w piersi :)

Jeżeli jesteś z okolic wawy, to dawaj następnym razem z nami pod ultra ciemne niebo okolic Kielpnca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tayson napisał:

Jeżeli jesteś z okolic wawy, to dawaj następnym razem z nami pod ultra ciemne niebo okolic Kielpnca. 

Na co dzień mieszkam w Gdańsku, a tam niestety ciemnego nieba jak na lekarstwo, co jakiś czas jeżdżę na wieś pod Ostrołękę. Ale jak będę w okolicy, to na pewno się odezwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wampum napisał:

Oooo.

Widzę, że kolega wybiera się w Nasze okolice.

Co prawda jeszcze tam nie byliśmy, ciągle nie możemy się zebrać i przejechać te 20km na południe od Naszej miejscówki, ale kolega dobrze kombinuje.

W tym rejonie jest już bardzo ciemno...

Tylko uważaj na wilki, a właściwie jakiegoś samotnika - podobno jest dość zuchwały i agresywny.

Pozdrawiam.

Wilka nie było ale pies coś chciał gonić i mało mi ręki nie wyrwał ...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kiedyś na rekonesansie - rejon wsi Czekaje.

Miejscówka dość specyficzna, bo jest się w środku wsi - kilkadziesiąt chałup luźno rozrzuconych na leśnych polanach.

Pewnie dzięki takiej luźnej zabudowie nigdy nie opłacało się zrobić latarni ulicznych - rzecz nie spotykana na dolnym śląsku :/

 

Ja wjechałem terenówką w las, który jest środkiem tej niebieskiej ciapki na mapach lightpollution:

51.453378, 18.367323

Inaczej trzeba by się raczej dogadać z Lokalsami - jest tam też w okolicy agroturystyka. 

 

Minusem jest widoczne zaświetlenie od węzła drogowego Walichnowy, który wypada akurat na południu, no i może być mgła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.